`
شمانیوز
شما نیوز

آیگپ/

دعوت دوستان به آیگپ و افزایش امتیازات

دعوت از دوستان یکی از قابلیت‌های موجود در آیگپ است.

دعوت دوستان به آیگپ و افزایش امتیازات

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی آیگپ، کاربران آیگپ می‌توانند از دوستان و مخاطبین خود دعوت کنند تا به آیگپ بپیوندند. دعوت از دوستان می تواند مزایای مختلفی برای کاربران آیگپ داشته باشد.

مهمترین این مزیت ها گسترده تر کردن جامعه مخاطبین هر کاربر در پیامرسان آیگپ است. استفاده کنندگان از این سوپر اپلیکیشن وقتی مخاطبان بیشتری از دوستان خود را در آیگپ داشته باشند، طبیعتا می‌توانند با افراد بیشتری در آیگپ در ارتباط باشند.

یکی دیگر از محاسن قابلیت دعوت از دوستان در آیگپ، افزایش امتیاز است!

دعوت دوستان، یکی از روش‌های ویژه برای کسب امتیاز است به این شکل که کاربر پس از دعوت دوستان به تعداد نامحدود، می‌تواند تا سه مرحله بعد نیز امتیاز کسب کند.

وقتی  که شما از یکی از دوستانتان را برای ورود به آیگپ دعوت کرده و شخص مذکور وارد آیگپ می‌شود، در این مرحله شما 100 امتیاز کسب می‌کنید. سپس دوست شما نیز یکی از مخاطبانش را برای نصب آیگپ دعوت کرده و او وارد آیگپ می شود. در این مرحله علاوه بر دوست شما، شما نیز 100 امتیاز دیگر دریافت خواهید کرد. در مرحله سوم نیز با دعوت از شخص سوم باز هم شما 100 امتیاز کسب می کنید و این دعوت می تواند به تعداد نامحدود از مخاطبان برای شما اتفاق بیافتاد.

حال سوال اینجاست؛ چگونه می‌توانیم از دوستان خود برای حضور در آیگپ دعوت کنیم؟

از دو منوی تنظیمات و مخاطبین می‌توان دوستان خود را به آیگپ دعوت کرد. پس از انتخاب گزینه «دعوت دوستان»، راه‌های مختلف برای ارسال لینک دعوت به آیگپ به شما نمایش داده می‌شود.

برای نصب آیگپ می توانید عدد 1 را به 10004427 ارسال کنید و یا از طریق استورهای داخلی برای دانلود و نصب اقدام کنید.

چگونگی دخل و خرج امتیازهای کسب شده در آیگپ را در لینک زیر بخوانید:

https://b2n.ir/r53134

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied