`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی/

ارز فی

اکانت کلش رویال، قوی تر از گذشته بازی کن!

خرید اکانت کلش رویال مانند خرید اکانت کلش اف کلنز در بین طرفداران و علاقه مندان به این بازی رواج پیدا کرد و قیمت اکانت های کلش رویال به سرعت افزایش یافت. ما در این بخش به معرفی بازی کلش رویال و همچنین خرید اکانت کلش رویال می پردازیم.

معرفی بازی کلش رویال :

همانطور که گفته شد بازی کلش رویال یکی دیگر از بازی های محبوب و معروف ساخته شده توسط کمپانی سوپرسل است که دارای طرفداران بسیار زیادی از سراسر دنیا می باشد. این بازی بر خلاف بازی کلش آف کلنز که در سبک استراتژیک ساخته شده است، در سبک نبرد های تن به تن و دو نفره ساخته شده است. اما به مرور زمان آپدیت های به بازی اضافه شد که شما میتوانستید به صورت ۴ نفره نیز به نبرد بپردازید. در بازی کلش رویال برخی از شخصیت ها و نیرو های کلش آف کلنز مثل بربر ها، آرچر ها، ویچ، ویزارد، بالن، جاینت، گوبلین، اسکلت، مینیون ها و ... حضور دارند. عملکرد و نوع فعالیت این نیرو ها نیز از شخصیت آن ها درون بازی کلش آف کلنز الهام گرفته شده است. درون بازی کلش رویال نیرو های مختلف با عملکرد ها و قدرت های مختلف از طریق صندوقچه ها متفاوت به شما عرضه می شود.

کمپانی سوپرسل بعد از یک تجربه بسیار موفق در زمینه عرضه بازی های موبایل با بازی کلش آف کلنز، به سراغ ساخت و معرفی یک بازی جدید رفت. این کمپانی بازی کلش رویال را در سبک نبرد های تن به تن و با الهام از بازی کلش اف کلنز، در سال ۲۰۱۵ میلادی به بازار عرضه کرد. اکانت کلش رویال مانند اکانت کلش اف کلنز در بین طرفداران و علاقه مندان به این بازی رواج پیدا کرد و قیمت اکانت های کلش رویال به سرعت افزایش یافت.

شما باید با کمک این نیرو و با استراتژیک خاص خود، حریفان خود را از میان بردارید. پیروزی در نبرد های ۲ نفره به شما حدود ۳۰ کاپ اهدا میکند و شکست در این جنگ ها نیز حدود ۳۰ کاپ از شما کم میکند. میزان اضافه شدن و کم شدن کاپ ها در هر نبرد به عوامل مختلفی مثل لول، سطح بازی، آرنا و ... شما دارد. شما با کسب کاپ های بیشتر به آرنا های بالاتری صعود می کنید و امکان دسترسی به نیرو های بیشتری برای شما فراهم میشود.

معرفی کارت های بازی کلش رویال :‌

درون بازی کلش رویال نیرو ها و امکانات مختلف در قالب کارت به بازیکنان عرضه می شود. کارت موجود در بازی کلش رویال صورت کارت های عادی، کارت های کمیاب، کارت های حماسی و کارت های افسانه ای تقسیم بندی شده اند. کارت های عادی بیشتر از سایرین در دسترس بازیکنان قرار دارند و نیرو هایی مثل مینیون ها،  توپ، گوبلین، اسکلت بمب انداز، شوالیه ، آرچر و ... را شامل می شود. کارت های کمیاب در رتبه بندی کارت های موجود در بازی قرار دارند و شامل نیروهایی مثل والکری، قفس گابلین، غول، تفنگدار، مینی پکا، توپ آتشین و ... می شود.

کارت های حماسی که در رتبه دوم بهترین کارت های کلش رویال و بعد از کارت های افسانه ای قرار دارند، نیرو هایی مثل پکا، طلسم رعد و برق، ارتش اسکلت، بچه اژدها، اسکلت غول پیکر و ... را شامل می شود. در انتها به کارت های افسانه ای به عنوان برترین و کمیاب ترین کارت های بازی میرسیم که تعداد بسیار می از ان ها در اختیار کاربران قرار میگیرد. این کارت ها شامل نیروهایی مثل ویزارد یخی، پرنسس، معدنچی، اژدهای جهنمی و ... می شود. هزینه ارتقا سطح، هزینه خرید و ... تمامی کارت های فوق با یکدیگر فرق میکند. به طوری که خرید یک کارت افسانه ای از فروشگاه بازی نیاز به ۴۰ هزار سکه دارد ولی سایر کارت ها با تعداد بیشتر و هزینه بسیار کمتری در اختیار کاربران قرار میگیرد.

افزایش لول و قدرت در بازی کلش رویال ‌:

اصلی ترین دلیل خرید اکانت کلش رویال، دستیابی به قدرت و لول بیشتر می باشد. کاربران و علاقه مندان به بازی کلش رویال با قلب به سراغ خرید اکانت کلش رویال با لول بالا و نیرو های بسیار قدرتمند میروند. برای افزایش قدرت در بازی شما باید در نبرد های رو در رو پیروز شوید و صندوقچه های حاصل از آن ها را باز نمایید. درون صندوقچه های موجود در بازی، تعدادی کارت از نیرو های مختلف و سکه وجود دارد که شما با کمک آن ها می توانید سطح نیرو های خود را بالا ببرید. بالا بردن و افزایش لول سطح نیرو ها به طور خودکار باعث افزایش لول شما نیز می شود. به این نکته دقت داشته باشید که هرچه نیروی مدنظر شما در سطح بالاتری قرار داشته باشید، شما به تعداد کارت بیشتر از همان نیرو و سکه ی بیشتری برای ارتقای آن نیاز دارید. در کنار آن هرچه نیرو های مد نظر شما به لول بالاتری ارتقا یابند، ستاره ی بیشتری برای افزایش لول به شما تعلق پیدا میکند.

نحوه خرید اکانت کلش رویال :

قیمت خرید اکانت کلش رویال وابسته به عوامل گوناگونی می باشد. لول اکانت، لول نیرو های موجود در اکانت، تعداد کاپ های پلیر، تعداد کارت های افسانه ای جمع آوری شده، تعداد الماس موجود در اکانت و ... همگی جز عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت خرید اکانت کلش رویال محسوب میشوند. برند coccenter.net پیشنهاد ما به شما برای خرید اکانت کلش رویال، کلش آف کلنز و ... می باشد. شما می توانید از امکانات موجود در وب سایت کوک سنتور برای تخمین قیمت اکانت مد نظر خود، بازدید از آگهی های فروش اکانت های مختلف، قرار دادن اگهی فروش اکانت خود و ... استفاده نمایید.

برند کوک سنتر در واقع یک مرجع معتبر و با سابقه در زمینه خرید و فروش اکانت های کلش رویال، اکانت های کلش آف کلنز، کلن کلش آف کلنز و ... می باشد. شما میتوانید برای خرید اکانت کلش رویال با هر سطح، کاپ، قدرت و ... به این وب سایت مراجعه فرمایید. درون وب سایت کودک سنتر انواع اکانت های کلش رویال با تنوع در لول ، قیمت و ... وجود دارد که کار را برای تمامی کاربران با هر سلیقه ای راحت کرده است. شما با مراجعه به کوک سنتر میتوانید بدون دغدغه و با اطمینان خاطر به خرید و فروش اکانت های مختلف بپردازید.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied