شمانیوز

متاسفانه تا تاریخ اول فروردین هیچ کدام از طرح های عیدانه همراه اول و ایرانسل فعال نشده است و فقط طرح عیدانه رایتل فعال شده است . در صورت تغییر طرح های شرکت ها ، در همین خبر اطلاع رسانی خواهد شد

به گزارش شمانیوز: کاربران تلفن همراه در ایام نوروز، بیشتر از قبل باهمدیگر ارتباط برقرار می‌کنند. ایرانسل نیز هر ساله با نزدیک شدن به عید نوروز، به مشترکین خود عیدی می‌دهد؛ بنابراین شما مشترک ایرانسلی می‌توانید نوروز ۹۹ از ایرانسل عیدی بگیرید.

 

خبرداغ : عکس عاشقانه و و نامتعارف ریحانه پارسا در اغوش همسرش در سال نو لورفت + عکس

 

 

کد دستوری عیدانه ایرانسل برای نوروز ۹۹

 

ایرانسل به منظور افزایش رضایت مشترکین خود، بسته عیدانه ۹۹ با تخفیف ویژه درنظر خواهد گرفت. به محض دریافت اطلاعات از ایرانسل در مورد عیدانه ۹۹ اطلاعات تکمیلی در سایت قرار داده شد.

 

حجم بسته عیدانه قیمت بسته عیدانه مدت اعتبار کد دستوری
۳ GB ۱۲.۰۰۰ تومان ۴ فروردین # ۱*۵*

 

 

بسته هدیه نوروزی ایرانسل ۳ گیگابایت اینترنت تا ۴ فروردین است. هزینه این بسته ۱۲.۰۰۰ تومان می‌باشد که با شماره گیری کد دستوری زیر فعال می‌شود.

 

 

۱۰۰ گیگ اینترنت ثابت رایگان

رییس سازمان تنظیم مقررات درباره اختصاص ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان گفت:

تقاضای زیادی از سوی کاربران اینترنت به وزارت ارتباطات رسید تا برای انجام امور دورکاری، سرگرمی و کنترل وضعیت در این شرایط ظرفیت رایگانی به آن‌ها اختصاص پیدا کند. از آن جایی که تمرکز روی خانه ماندن افراد است، اپراتورهای ثابت موافقت کردند که ظرفیت ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان تا پایان سال را به مردم اختصاص بدهند تا در این ایام از آن استفاده کنند. این حجم متعلق به اینترنت ثابت است و از فردا برای تمام کاربران فعال می‌شود.

بسیاری از کاربران تقاضای اینترنت رایگان موبایل را داشتند اما از آن جایی که در اپراتورها ظرفیت نزدیک اشباع است، اکنون این اقدام امکان پذیر نیست.

 

نحوه فعالسازی ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان

این بسته ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان، به صورت خودکار فعال می‌شود اما در صورتی که فعال نشده بود، می‌توانید از هر خط ایرانسل کد دستوری #۹۸* را شماره گیری کنید و شماره مودم که با ۰۹۴ شروع می‌شود را ثبت کنید؛ سپس ۱۰۰ گیگ اینترنت ثابت برای شما فعال می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • کامیل‌قادرپور

    سلام‌چطوری‌میشه‌۱۰۰گیگ‌فعالسازی‌کرد

  • یزدان

    چطوری ۱۰۰گیگ اینترنت رایگان فعال سازی کنیم


روی خط رسانه