شمانیوز

امروز شاهد انتشار تصاویری مشابه از هندست بزرگتر گلکسی نوت ۲۰ پلاس هستیم. این تصاویر توسط وبسایت Pigtou و براساس ابعاد لو رفته توسط یک شخص خبرچین موسوم به OnLeaks تولید شده است.

پیش‌تر شاهد انتشار تصاویری از اسمارت‌فون آینده گلکسی نوت ۲۰ بودیم. این تصاویر بر اساس فایل‌های CAD مورد استفاده توسط کمپانی‌های تولیدکننده کیس طراحی شده‌ بودند.

امروز نیز شاهد انتشار تصاویری مشابه از هندست بزرگتر گلکسی نوت ۲۰ پلاس هستیم. این تصاویر توسط وبسایت Pigtou و براساس ابعاد لو رفته توسط یک شخص خبرچین موسوم به OnLeaks تولید شده است.

تصاویر مذکور ظاهرا دقیق به‌نظر می‌رسند؛ اما فاقد جزئیات کامل پیرامون برخی قسمت‌ها از جمله ماژول دوربین هستند. این تصاویر نشان می‌دهند که طول، عرض و ضخامت گلکسی نوت ۲۰ پلاس به‌ترتیب معادل با ۱۶۵، ۷۷.۲ و ۷.۶ میلی‌متر است. بدین‌ترتیب هندست مذکور در مقایسه با گلکسی نوت ۲۰ کمی بزرگتر بوده و نسبت به گلکسی نوت ۱۰ پلاس نیز جثه بزرگتری دارد. با این‌حال ضخامت این ۲ اسمارت‌فون تقریبا یکسان به‌نظر می‌رسد. اندازه نمایشگر گلکسی نوت ۲۰ پلاس معادل ۶.۹ اینچ بوده و در مقایسه با گلکسی نوت ۲۰ انحنای بیش‌تری دارد. همچنین شیار مربوط به قلم S Pen نیز به سمت چپ بدنه گوشی منتقل شده است. برخلاف شایعات پیشین مبنی بر استفاده از دوربین یکپارچه با نمایشگر، تصاویر منتشر شده از استقرار دوربین سلفی درون حفره تعبیه شده روی نمایشگر حکایت دارند. همچنین گوشی مجهز به ماژول دوربین پشتی برجسته است. این برجستگی نشان‌دهنده به‌کارگیری احتمالی دوربین پریسکوپی است.

بر اساس پیش‌بینی‌ها این اسمارت‌فون همراه با گوشی سامسونگ گلکسی فولد ۲ در ماه آگوست روانه بازار می‌شود.

 

منبع: آی‌تی رسان

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه