شمانیوز

شرکت توئیتر به تازگی ویژگی بارگذاری پیام صوتی در صفحات حساب کاربری را در اختیار برخی از کاربران سیستم‌عامل iOS قرار داده است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بر اساس اطلاعات به دست آمده، پلتفرم توئیتر در نظر دارد نوع جدیدی از توئیت‌ها را به شبکه مجازی خود معرفی کند. این قابلیت جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا تفکرها و صحبت‌هایشان را در قالب پیام صوتی در حساب کاربری خود بارگذاری کنند.

اطلاعات تکمیلی از قابلیت بارگذاری پیام صوتی در حساب کاریریی توئیتر

در حال حاضر شرکت توئیتر در نظر دارد قابلیت جدید خود را تنها برای برخی کاربران سیستم‌عامل‌های iOS منتشر کند. همچنین سخنگوی شرکت اظهار داشته که قابلیت مذکور قرار است برای تمامی کاربران این سیستم‌عامل عرضه شود، اما وی هیچ سخنی درباره دارندگان گوشی‌های اندرویدی به زبان نیاورد. افرادی که به ویژگی جدید دسترسی پیدا کرده‌اند باید بدانند که استفاده از قابلیت مذکور بسیار آسان است. افراد می‌توانند همانند گذشته پیام‌های متنی خود را بارگذاری کنند، اما تنها تفاوت آن جا است که اشخاص حالا دیگر می‌توانند در کنار اضافه کردم پیوست‌های ویدئو و تصویر، پیام صوتی را نیز بارگذاری کنند.

قابلیت بارگذاری پیام صوتی به توئیتر می‌آید

این گزینه جدید به حالت یک کلید است که کاربران با نگه داشتن آن می‌توانند صدای خود را ضبط کنند. گفتنی است که شرکت توئیتر با انتشار پستی در حساب کاربری خود نحوه کامل استفاده از این قابلیت را به اشتراک گذاشته است. سخنگوی پلتفرم در پست منتشر شده توسط توئیتر گفت: «طی سال‌های اخیر تصاویر، ویدئوها، تصاویر متحرک و شکلک‌ها در شبکه مجازی ما قابل استفاده بود تا کاربران در حساب کاربری خود و پیام‌هایشان از آن‌ها بهره‌مند شوند.

اما حالا دیگر نوشتن ۲۸۰ کلمه و استفاده از این ویژگی‌ها کافی نیست و مفهوم کافی را نمی‌رساند. در نتیجه ما تصمیم گرفتیم تا یک قابلیت جدید را مورد آزمایش قرار دهیم که به افراد اجازه می‌دهد پیام صوتی خود را در توئیتر بارگذاری کنند». گفتنی است که پیام‌ها و پوشه‌های صوتی طی سال‌های اخیر از محبوبیت بالایی برخوردار شده‌اند. برای مثال افزایش طرفداران پادکست‌ها باعث شده شرکت‌های بزرگ سرمایه‌گذاری‌های هدفمندی را بر روی این سرویس انجام دهند و حالا توئیتر قصد دارد مسیر مشابه‌ای را طی کند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه