شمانیوز

پیش بینی می‌شود شرکت اپل چند ماه دیگر از سری آیفون 12 رونمایی کند. به گفته تحلیلگران تکنولوژی، آیفون‌های جدید بدون شارژر و ایرپاد به مشتریان عرضه خواهند شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از اوبرگیزمو، پیش بینی می‌شود شرکت اپل چند ماه دیگر از سری آیفون 12 رونمایی کند. به گفته تحلیلگران تکنولوژی، آیفون‌های جدید بدون شارژر و ایرپاد به مشتریان عرضه خواهند شد. به نظر می‌رسد مدل پایه آیفون 12، نمایشگر ۵.۴ اینچی OLED، تراشه A14، فناوری 5G و تنظیمات ۲ دوربین پشتی خواهد داشت.

گزارش‌های جدید حاکی از آن است که قیمت پایه آیفون جدید، ۵۰ دلار بیشتر از نسل های قبلی است. «جف پو» یکی از تحلیلگران این حوزه طی گزارشی در وب سایت «مک رومرز» اشاره می‌کند  مدل پایه آیفون ۱۲ با قیمت  ۷۴۹ دلار عرضه می‌شود. این درحالی است که سال گذشته آیفون ۱۱ با قیمت ۶۹۹ دلار عرضه شده بود.

پو معتقد است از آنجا که آیفون 12 با فناوری 5G عرضه می‌شود، چنین افزایش قیمتی برای مشتریان اهمیت زیادی ندارد و در نتیجه به تقاضا برای این دستگاه خسارتی وارد نمی‌شود؛ اما نبود شارژر و ایرپاد احتمالا جنجالی میان مشتریان اپل به وجود بیاورد. البته باید در نظر داشت حتی با وجود ۵۰ دلار افزایش بها، قیمت پایه آیفون 12 از گلکسی S20 کمتر خواهد بود. قیمت پایه موبایل سامسونگ در آمریکا  ۹۹۹ دلار است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied