شمانیوز

در این خبر یک روش ساده برای تغییر شماره در پیام‌رسان WhatsApp بدون از دست دادن چت های قبلی را معرفی می‌کنیم.

پیام‌رسان WhatsApp در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های پیام رسان با بیش از ۲ میلیارد کاربر فعال ماهانه در سراسر جهان است. این پیام رسان که متعلق به شرکت فیس‌بوک است به شما امکان می‌دهد با استفاده از شماره تلفن همراه خود یک حساب کاربری در سیستم عامل خود ایجاد کنید و از آن استفاده کنید. تغییر شماره تلفن در آن کار بسیار راحتی است و می‌توان همه چت‌ها و داده‌های مربوط به حساب خود را حفظ کرد.

پیام‌رسان WhatsApp هر دوره ویژگی‌های جدیدی را ارائه می‌دهد و طی ماه‌های گذشته بر محبوبیت این برنامه افزوده است. یکی از این ویژگی‌ها این است که به کاربران خود امکان تغییر شماره تلفن خود را بدون از دست دادن چت یا تصاویر می‌دهد. این ویژگی‌ها اکنون در دسترس همه کاربران سرویس در هر دو سیستم‌عامل Android و iOS است.

 

چند مرحله ساده برای تغییر شماره WhatsApp بدون از دست دادن چت‌ها

  • مرحله اول: برنامه WhatsApp را روی تلفن هوشمند خود باز کنید.
  • مرحله دوم: روی سه نقطه عمودی در سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید و سپس روی گزینه setting کلیک کنید تا به نمایه شخصی خود دسترسی پیدا کنید.
  • مرحله سوم: از منوی Profile بر روی گزینه Account کلیک کنید.
  • مرحله چهارم: در صفحه جدید روی تغییر شماره کلیک کنید.
  • مرحله پنجم: روی دکمه Next کلیک کنید و در صفحه جدید شماره تلفن قدیمی (فعلی) خود را وارد کنید و در کادر بعدی شماره تلفن جدید خود را در کنار کد کشور وارد کنید.
  • مرحله ششم: روی Change کلیک کنید و WhatsApp با ارسال پیام کوتاه به شماره شما، شماره تلفن جدید را تایید می‌کند و پس از اتمام این مرحله با حفظ گپ‌های شماره قبلی شماره حساب شما تغییر می‌کند.

توجه: به محض تغییر شماره تلفن، WhatsApp به مخاطبان شما اطلاع می‌دهد که شماره قدیمی را با شماره جدید جایگزین کرده‌اید.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied