`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی/

ارز فی

چطور از اشتراک IPTV استفاده کنیم ؟

اگر تا به حال اسم IPTV رو نشنیده اید یا با آن آشنایی مختصری دارید ، بهتر است از همین حالا این سرویس رو حتما جزئی از سبد کالای خانگی خودتان بدانید . هر شخصی برای اوقات فراغت خود در هفته قطعا سرگرمی دیدن فیلم و سریال و یا شبکه های تلویزیونی رو ترجیح میدهد . اما سرویسی که بتوانید همه این موارد را پوشش دهد قطعا چیزی نیست جز یک اکانت IPTV با کیفیت که همیشه محتوای آن به روزرسانی شود و محتوای کافی برای همه سلایق را پوشش دهد .

به گزارش شمانیوز: ابتدا بیاید کمی در مورد اکانت آیپی تیوی SIBIPTV توضیح دهیم و یک تعریف ساده از آن ارائه کنیم .

اشتراک آیپی تیوی در واقع یک پلتفرم است که شما می توانید محتوای چند رسانه ای همچون فیلم و سریال و شبکه های تلویزیونی را از طریق اینترنت بر روی دستگاه هوشمند از جمله موبایل ، تلویزیون اسمارت ، کامپیوتر و هر دستگاه با سخت افزار مناسب و دارای سیستم عامل بهینه راه اندازی و استفاده کنید .

یک سرویس آیپی تیوی چه قابلیت هایی دارید؟

پلتفرم VOD و IPTV ، در واقع این امکان را به شما می دهند تا فیلم و سریال های روز دنیا را بدون اینکه نیاز داشته باشید از سایت های محتلف دانلود و اجرا کنید ، همواره مجموعه ای کامل و دسته بندی شده را به شما ارائه می کنند و هر زمان که نیاز داشته باشید با یک سرچ ساده به محتوای بسیار غنی و اپدیت دسترسی داشته باشید .

علاوه بر داشتن بخش VOD ، شما می توانید شبکه های زنده تلویزیونی را نیز در دسترس داشته باشید تا هر زمان و در هر مکان با داشتن یک خط ارتباطی اینترنت و یک دستگاه هوشمند مثل تلویزیون یا موبایل به ان وصل شده و به صورت لایو کانال های تلویزیونی مورد نظر خود را مشاهده کنید .

یکی از بخش های جذاب دیگر در اشتراک آیپی تیوی ، داشتن قابلیت Time-shift است که می توانید شبکه های زنده تلویزیونی که برنامه مورد نظر خود را نتوانسته اید نگاه کنید با شیفت دادن برای مدت معینی مشاهده کنید . این ویژگی بسیارمهم است که فقط بر روی اشتراک IPTV سایت SIBIPTV در دسترس است .

روش استفاده از اشتراک IPTV

برای استفاده از اشتراک آیپی تیوی برنامه ها و دستگاه های مختلفی وجود دارد که با توجه به مدل دستگاه نرم افزار مناسب را نصب می کنید و اشتراک خود را بر روی ان نرم افزار نصب می کنید . در این قسمت سعی می کنیم بخشی از این اموزش ها را در اختیار شما قرار دهیم تا با نحوه استفاده از اکانت IPTV آشنایی پیدا کنید .

تلویزیون هوشمند :

تلویزیون های هوشمندی که عموما مردم خریداری می کنند شامل دو برند مغروف سامسونگ و الجی هستند که سیستم عامل ان ها webos است . این سیستم عامل فقط نرم افزار های موجود در اپ استورخود را پشتیبانی می کند . بهترین و مغروف ترین نرم افزار برای استفاده از اکانت IPTV در تلویزیون های هوشمند ، برنامه SMART IPTV است .  این نرم افزار دارای 7 روز اشتراک رایگان است که بعد از اتمام دوره ی رایگان باید تمدید شود . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار می توانید به سایت https://siptv.eu مراجعه کنید .

موبایل و اندروید باکس :

با توجه به اینکه سیستم عامل اندروید یکی از پر استفاده ترین و در دسترس ترین سیستم عامل ها به شمار میرود ، نرم افزارهای قابل پشتیبانی برای سرویس IPTV نسخه اندروید بسیار بیشتر از سایر سیستم عامل ها است . تنوع نرم افزار ها و امکانات متفاوت ان باعث شده اندروید باکس به عنوان بهترین دستگاه برای استفاده از اکانت آیپی تیوی معرفی شود . معروف ترین نرم افزار رایگان برای سیستم عامل اندروید ، نرم افزار IPTV است می توانید از گوگل پلی آن را دریافت کنید . برای استفاده از اکانت آیپی تیوی در این نرم افزار کافی است لینک M3U خود را در این نرم افزار قرار دهید و به محتوای سرویس آیپی تیوی خود دسترسی پیدا کنید .

سیستم عامل اپل :

برای راه اندازی و نصب اکانت آیپی تیوی بر روی سیستم عامل ایفون ، می توانید از نرم افزار GSE SMART IPTV استفاده کنید . این نرم افزار در نسخه رایگان در فواصل تغییر هر چند شبکه دارای تبلیغات است و در صورتی که بخواهید این تبلیغات برای شما در هنگام تعویض کانال نمایش داده نشود باید نسخه اصلی ان را خریداری کنید .

برای نصب اکانت آیپی تیوی خود بر روی نرم افزار GSE SMART IPTV ، باید لینک M3U خود را در بخش REMOTE PLAYLIST قرار داده واجازه دهید لودینگ محتوای ان به پایان برسد . به این ترتیب دسته بندی های مختلف برای شما نمایش داده خواهد شد .

در صورتی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس IPTV و نحوه نصب آن هستید می توانید با سرچ SIBIPTV به آموزش های کاملتر برای سیستم عامل های مختلف دسترسی پیدا کنید .

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied