کد خبر : 886671

سامانه پست کتاب با حضور نیکنام حسینی‌پور مدیرعامل موسسه خانه کتاب و محمد احمدی معاون فنی و بازرگانی شرکت ملی پست طی مراسمی در سرای اهل قلم رونمایی شد.

روابط عمومی شرکت ملی پست نوشت: معاون فنی و بازرگانی در این مراسم که عصر روز سه شنبه برگزار شد، گفت: امروز شاهد اقدامی موثر در راستای توسعه فرهنگی به عنوان عاملی موثر در توسعه کشور و ارایه خدمات پستی ارزان به ناشران، کتابفروشان و فعالات حوزه نشر کتاب هستیم.
سامانه پست کتاب رونمایی شد
احمدی با اشاره به حمایت اجتماعی پست در دنیا از مرسولات فرهنگی، افزود: پست جمهوری اسلامی ایران نیز همواره حامی کتاب و روزنامه به عنوان دو مولفه مهم و تاثیرگذار فرهنگی است و حتی در این زمینه تخفیفاتی را فراتر از تخفیفات جهانی، برای این گروه از مرسولات در نظر دارد. وی بر استفاده از بستر فناوری اطلاعات به منظور رونق بازار کتاب و کتابخوانی تاکید کرد و اظهار داشت: استفاده از این فضا ارایه خدمات پستی را آسان‌تر کرده و به آن سرعت می‌بخشد. معاون فنی و بازرگانی مدیرعامل همچنین گفت: با راه اندازی سامانه پست کتاب، فعالان عرصه نشر و کتاب می‌توانند با مراجعه به واحد‌های پستی از خدمات پشتیبانی این سرویس نیز بهره‌مند شوند. گفتنی است، عضویت در این سامانه رایگان است و خدمات پستی با تخفیف ویژه ارایه می‌شود. مراحل عضویت، ثبت نام و دریافت پنل پستی در سامانه خانه کتاب به آدرس www.ketab.ir تشریح شده است. این سامانه یک پیشخوان مجازی پستی ۲۴ ساعته است که کاربران می‌توانند تمامی مرسولات پستی را با تخفیف ویژه از طریق شبکۀ پستی ارسال نمایند. تمامی مرسولات به صورت روزانه از محل اعلامی توسط فروشگاه‌ها جمع آوری و در اسرع وقت ارسال می‌شود.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید