شمانیوز

تصویری از تیپ نیروانا دختر مهراب قاسم خانی و شقایق دهقان که به تازگی در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است. را می بینید . نیروانا فرزند مهراب قاسم خانی از ازدواج اولش است.

تصویری از تیپ نیروانا دختر مهراب قاسم خانی و شقایق دهقان که به تازگی در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است. را می بینید . نیروانا فرزند مهراب قاسم خانی از ازدواج اولش است.  تیپ عجیب نیروانا دختر مهراب قاسم خانی  و شقایق دهقان در فرودگاه، عنوان تصویری است که از او به تازگی منتشر شده است و به نوعی برای پدرش حاشیه ساز شده است. 

 

تیپ نیروانا دختر مهراب قاسم خانی سوژه شد + عکس

 

همسر مهراب قاسم خانی

مهراب قاسم خانی ۲بار ازدواج کرده که حاصل آنها ۲فرزند است. یک دختراز همسر اولش به نام نیروانا و یک پسر از شقایق دهقان به نام نویان. نیروانا در صفحه شخصی اش عکسی منتشر کرد که در آن او را با لباسی عجیب در فرودگاه می بینیم.

 

بیوگرافی مهراب قاسم خانی

مهراب قاسم‌ خانی متولد ۱۶ آذر ۱۳۵۰ در تهران، نویسنده است. فارغ التحصیل لیسانس و فوق لیسانس نقاشی است، یک برادر بنام پیمان دارد که او هم نویسنده است، دوبار ازدواج کرده، او مهران مدیری را به دورهمی آورد اما خودش اخراج شد. او تجربه بازی کوتاهی در خوب ، بد جلف را نیز دارد. تیپ نیروانا دختر مهراب قاسم خانی سوژه شد.

 

قبل از کنکور دوست داشتم رئیس باغ وحش شوم اما بعد سه بار کنکور دامپزشکی که قبول نشدم کنکور هنر دادم، چون نقاشی ام خوب بود، در دانشگاه همشه معدل بالای ۱۹ – ۱۸ داشتم و در کنکور فوق لیسانس نفر پنجم، ششم شدم. این را جایی نگفته بودم همین الان هم اگر پیشنهاد شود، نویسندگی را کنار می گذارم و رئیس باغ وحش می شوم.به خاطر علاقه ای که به سینما داشتم، رفتم و دوره فیلمنامه نویسی را در مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی گذراندم بعد از این دوره بود که نویسندگی برایم شکل جدی پیدا کرد. تیپ نیروانا دختر مهراب قاسم خانی سوژه شد.

 

مهراب قاسمخانی و مهران مدیری

فعالیت جدی‌ اش در صدا و سیما را در سال ۱۳۷۸ و با برنامه ببخشید شما ؟ به کارگردانی مهران مدیری بود در نقش نویسنده آغاز کرد. اوج کارهای هنری‌ اش به مجموعه تلویزیونی پاورچین برمی‌ گردد در زمستان ۱۳۸۲ تا بهار ۱۳۸۳ مجموعه طنز نقطه‌ چین را با نوشته‌ های خود یاری رساندند. تیپ نیروانا دختر مهراب قاسم خانی سوژه شد.

پس از پاورچین به همراه برادرش مجموعه کمربندها را ببندیم سال ۸۳ را کار کرد سپس در پاییز ۸۴ فیلمنامه نویس شب های برره مهران مدیری شد و سال ۸۵ باغ مظفر را تمام کرد. سپس مرد هزار چهره و پاییز ۸۸ سریال مسافران رامبد جوان را نوشت، از موفق ترین کارهای وی می توان به سریال ساختمان پزشکان سروش صحت در سال ۹۰ و سریال پژمان در سال ۹۲ اشاره کرد. فیلم سن پطرزبورگ سال ۸۸ ، دزد و پلیس سال ۹۱ را نیز در کارنامه دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه