شمانیوز

فیلم دیده نشده از عزاداری مریم امیرجلالی در خیابان های کانادا را می بینید.

فیلم دیده نشده از عزاداری مریم امیرجلالی در خیابان های کانادا را می بینید. مریم امیرجلالی متولد 1328 در تهران میباشد. او دارای مدرک فوق دیپلم حسابداری است. مریم امیر جلالی با حضور در برنامه چهل تیکه از ماجرای بازیگر شدنش گفت: برای سریال "زیر گنبد کبود، درطبقه پایین منزل ما فیلمبرداری می کردند، من هم سر کار می رفتم و روزهای 5 شنبه و جمعه که تعطیل بودم، پشت صحنه این فیلم می رفتم و برای عوامل فیلم قهوه ترک درست می کردم و خوشحال بودم از این که آن ها در آنجا کار می کنند و از نزدیک آن ها را می بینم. مریم امیر جلالی مهمان برنامه چهل تیکه از شبکه نسیم بود.  پاسخ مجری برنامه چهل تیکه به حرف های مریم امیر جلایی درباره دلتنگی برای فرزنداش با واکنش تندی از جانب این بازیگر روبرو شد. چهارخواهر و سه برادر دارد و خودش یکی مانده به آخری است. پدرش بازنشسته ارتش است. 

 

 

 


 

آنچه دیگران میخوانند : 

 

فیلم لورفته و دیده نشده از مداحی امیر تتلو + فیلم

 

 


 

 

شروع فعالیت بازیگری مریم امیرجلالی

 

آشنایی او با مینا جعفرزاده و همسرش بهمن زرین پور (هر دو بازیگر) باعث شد وارد دنیای هنر شود. امیرجلالی سال ۱۳۷۳ وارد کارهای هنری شده و اولین بار در سریال زیرگنبد کبود به کارگردانی آقای بهمن زرین پور ایفای نقش نمود.

 

مریم امیرجلالی قبل از شروع بازیگری کارمند وزرات بازرگانی بود او به عنوان رییس تمرکز حساب ها در شهر و روستا مشغول بوده و همزمان با انتشارات خوارزمی به عنوان مدیر مالی و در شرکتهای ساختمانی سنگ و ستون نیز که در سال 1378 بازنشسته شد.

 

خوانندگی و کنسرت مریم امیرجلالی:

 

مریم امیرجلالی به موسیقی بسیار علاقه مند می باشد و تا کنون چندین کنسرت حضور داشته و رسما او را باید یک خواننده تمام عیار بدانیم.

 

مریم امیرجلالی |‌ بعد از خانه به دوش جیغ‌جیغو دیده شدم - همشهری آنلاین

 

نظر مریم امیرجلالی در خصوص سنش:

 

من نود سالم است و دوست دارم آرایش کنم !

 

امیرجلالی در بخشی از گفتگو با واکنشی تند عنوان کرد که دوست ندارد درباره سنش صحبت کند و این مساله کاملا شخصی است و به هیچ کسی ربطی ندارد.

 

او همچنین ادامه داد: سن من یک راز است که در شناسنامه من ثبت شده و فقط خودم باید بدانم و به هیچ احدی ارتباط پیدا نمی‌کند. چرا ما عادت کردیم مدام سرمان در زندگی این و آن باشد! به من می‌گویند خانم سنی از شما گذشته است چرا آرایش می‌کنید؟ خانم و آقای محترم من دوست دارم آرایش کنم و این به خودم مربوط است. من آراستگی را دوست دارم صبح که از خواب بلند می‌شوم موهایم را شانه می‌کنم لباس مرتب می‌پوشم چون من را از بچگی عادت دادند که خوب بخورم، خوب بپوشم و خوب بگردم!

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • داش علی

    سلام.خیلی دوست داشتم اخبارخوییه.

  • ناشناس

    خیلی دوستش دارم خیلی خیلی خیلی. خاطره ساز بود

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه