شمانیوز

حمله تند شهره قمر به بهنوش بختیاری را در ادامه مطلب می بینید.

حمله تند شهره قمر به بهنوش بختیاری را در ادامه مطلب می بینید. شهره قمر را دختر هزار چهره‌ی سینمای ایران می‌نامند؛ اگر تمام فیلم‌هایی که تا به امروز کار کرده کنار هم بگذاریم، نمی‌توان تشخیص داد که بازیگر تمام این فیلم‌ها یک نفر است.
شهره قمر بازیگری است که بسیاری از مخاطبانش اعم از مخاطبان خاص و عام از اهالی سینما و غیر سینما و حتی منتقدان، او را پرچمدار پذیرش گریم‌های سنگین و متفاوت می‌نامند. شهره قمر تا کنون، همیشه در فیلم‌هایش از چهره واقعی‌اش گذشته و تنها تکیه‌اش در بازیگری، به بازیش بوده‌است.

20200920_173533

شهره قمر متولد مهرماه سال 1372 اسـت. او در کردستان زاده شده اسـت. و مجرد می‌باشد. فقط در سینما بازی میکند. و یکی از بازیگران صاحب سبک است. تاریخ تولد او در سایت رسمی این بازیگر 1372 درج شده اسـت. برخی بخاطر خراب کردن چهره خانم شهر قمر تاریخ تولد او را تحریف کرده اند، تاریخ دقیق تولد او سال 1372 است.

ایشان اصالتی کرد دارند و یکی از بازیگران خوش آتیه سینمای ایران هستند، پیشنهاد می کنیم فیلم های شهره قمر را تماشا کنید تا بازی خوب و بی نقص او را ببینید.

بیوگرافی شهره قمر و همسرش + عکس های شهره قمر + حواشی و اینستاگرام

خانم قمر بازیگر صرف سینمای ایران است که بسیاری از مخاطبانش اعم از مخاطبان خاص و عام از اهالی سینما و غیر سینما و حتی منتقدان که او را به خاطر گریم های متفاوتش او را دختر هزار چهره سینما می نامند که همیشه از چهره واقعی اش فرسنگ ها فاصله گرفته و تنها تکیه اش به بازیگریش بوده است.

با دیدن فیلم های شهره قمر متوجه خواهید شد که او واقعا دختر هزار چهره سینما است و در هر نقشی که بازی کرده گریم، صدا و اکت خاص خود را داشته و این مورد بسیار قابل تحسین است.

1843327649-parsnaz-com

شهره قمر چگونه بازیگر شده است؟

او بازیگری را از سال 1388 آغاز کرد. نخستین حضورش در سینما در فیلم سینمایی انعکاس بود، او دراین فیلم توانست در قالب زنی اغواگر بـه نام «فرشته» بازی قابل قبول و باور پذیری را از خود ارائه دهد.

با ارزیابی تاریخ تولد درج شده در سایت رسمی این بازیگر و زمان فیلم برداری فیلم انعکاس کـه درسال 1386 بوده اسـت این بازیگر در آن فیلم 14 سال داشته اسـت! و این مورد استعداد بسیار درخشان خانم قمر را نشان می دهد.

شهره قمر وجه تمایز و تفاوت خودرا نسبت بـه سایر بازیگران هم نسل خود در گریم ها و تغییر صدایش میداند، رفتن در قالب گریم های متفاوت و خاص سینما، درکنار تغییر صدایش بـه نسبت نقشش را وجه تمایز و تفاوت نسبت بـه سایر بازیگران دانسته و این ویژگی را بعنوان یک سبک بـه نام خودش بـه ثبت رسانیده اسـت.

در واقع اگر تمامی فیلم های سینمایی اش را که در تمامی آنها نقش اصلی دختر فیلم را به عهده داشت در کنار هم بگذاریم نمی توان تشخیص داد که بازیگر تمام این فیلم ها یک نفر است و آن کسی نیست جز بازیگر مطلق سینمای ایران شهره قمر و قطعا به این دلیل بتوان او را دختر هزار چهره یا بازیگر هزار چهره سینمای ایران نامید.

1598666487-parsnaz-com

حواشی شهره قمر

شهره قمر چندی پیش با انتشار چند استوری در صفحه ی شخصی اش در اینستاگرام ترانه علیدوستی را به باد انتقاد گرفت. در ادامه استوری های خانم شهره قمر را می بینیم.

551698075-parsnaz-com

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • نامعلوم

    افرین شهره قمر با غیرت درود بر شرف وغیرتت

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه