`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی/

مهم ترین نکات برای شرکت در طرح فروش اقساطی شرایط ویژه

این روزها به علت شرایط خاص اقتصادی تقاضا برای خرید اقساطی خودرو به شکل قابل توجهی افزایش یافته است. شمار زیادی از افراد به امید یافتن طرح فروش اقساطی شرایط ویژه در فضای حقیقی و مجازی به جستجو می‌پردازند تا بلکه بتوانند با توانایی مالی خود نسبت به خرید یک خودروی جدید اقدام کنند. این مژده را به شما می‌دهیم که جستجو و کنکاش در راه یافتن راهی مناسب برای خرید اقساطی خودرو پایان یافته است؛ لذا از شما می‌خواهیم که تا پایان این مقاله با ما همراه باشید و خواندن هیچ یک از قسمت‌های آن را از دست ندهید. این مقاله فروش اقساطی شرایط ویژه خودرو را پیش روی شما قرار خواهد داد و نکات مهمی در زمینه این خرید و فروش به شما معرفی می‌کند تا بتوانید یک خرید مطمئن و امن را تجربه کنید.

چرا خرید اقساطی خودرو بهترین راه است؟

شاید عده زیادی خرید یک خودروی دست دوم را ترجیح دهند و کمتر سراغ خودروهای صفر کیلومتر بروند. این عده از افراد به علت قیمت بالای خودروهای صفر در بازار خرید خودروی کارکرده را انتخاب می‌کنند.

متاسفانه در سال‌های اخیر اختلاف قیمت خودروها در کارخانه و بازار بسیار بالا رفته است. برای برخی محصولات، قیمت خودرو در بازار، دو برابر قیمت خودرو در کارخانه است و با توجه به برنامه‌های فروش محدود و عجیب کارخانه‌ها و تعریف نشدن طرح‌های فروش اقساطی شرایط ویژه توسط خودروساز، خرید خودروی صفر کیلومتر با قیمت مناسب در ذهن بسیاری از افراد تبدیل به رویا شده است.

در چنین شرایطی است که رجوع به خرید اقساطی خودرو زیاد می‌شود و همه به نوعی دنبال راهی برای شرکت در طرح‌های فروش اقساطی شرایط ویژه هستند.

خرید اقساطی خودرو نسبت به خرید خودروی دسته دوم این مزیت را دارد که خریدار می‌تواند با پرداخت هزینه خودروی دسته دوم به عنوان پیش قسط، در طرح فروش اقساطی شرکت کند و خودروی مدنظر خود را فوری و صفر تحویل بگیرد.

شاید حالا در ذهن شما این سوال مطرح است که خرید خودروی اقساطی در قیاس با خودروی دسته دوم علاوه بر پیش قسط، پرداخت ماهانه اقساط را در پی دارد و این اقدام چگونه‌ توجیه می‌شود.

 در پاسخ باید گفت، تجربه نشان داده است که خودروهای دسته دوم هر از گاهی با هزینه‌های سنگین تعمیر و یا تعویض قطعات مصرفی مواجه هستند. با توجه به بالا رفتن قیمت لوازم یدکی خودرو، هزینه نگهداری و استفاده از خودروهای دسته دوم به مراتب بالاتر رفته است.

اینجاست که با اندکی تحقیق، متوجه خواهید شد که هزینه اقساط طرح فروش اقساطی شرایط ویژه خودرو، همان هزینه‌ای است که باید برای تعمیر و تعویض قطعات خودروی دسته دوم بپردازید.

پس نتیجه اینکه خرید خودروی اقساطی از هر راهی مناسب تر و اقتصادی تر است. اما برای خرید اقساطی خودرو چه راه‌هایی وجود دارد؟

 راه‌های خرید اقساطی خودرو

خرید اقساطی خودرو

مطلب پیشنهادی: جدیدترین قیمت خودرو

حال که ارزش خرید خودرو به صورت اقساطی آشکار شد، شاید زمان پاسخ به این سوال فرا رسیده است که راه‌های خرید اقساطی خودرو کدام است؟ و برای خرید اقساطی کوییک، خرید اقساطی 206 تیپ 2 و خرید اقساطی انواع خودروهای پرطرفدار موجود در بازار چه راه‌هایی وجود دارد؟! پاسخ این سوال مهم در ادامه مطلب آمده است.

نخستین راه خرید اقساطی خودرو نمایندگی‌های فروش کارخانه‌های خودروسازی هستند که  خرید از آن‌ها سال‌ها یکی از پرطرفدارترین راه‌های خرید خودرو در ایران بود. البته متاسفانه چندین سالی هست که این راه مسدود شده و کارخانه‌ها طرح‌های فروش اقساطی شرایط ویژه را از دستور کار خود خارج کرده‌اند.

راه دیگر برای خرید اقساطی خودرو، بانک‌ها هستند. در سال‌های گذشته بانک از طریق طرح‌های مختلف اقدام به فروش اقساطی خودرو می‌کردند که این راه هم از سوی بانک‌ها مسدود شد و این شیوه از فروش خودرو کنار گذاشته شد.

اما در این سال‌ها یکی از شیوه‌های فروش اقساطی خودرو که بسیار معروف شد، فروش اقساطی شرکت‌های لیزینگی غیرمجاز بود. متاسفانه این شیوه با بی تعهدی و عدم اجرای مناسب شرایط فروش از سوی شرکت‌ها همراه بود و بسیاری از افرادی که قصد خرید خودرو از این راه را داشتند با از دست دادن سرمایه خود نتوانستند خرید موفقی را تجربه کنند.

فروش اقساطی خودرو

اما این پایان ماجرا نیست. اگر در سه مورد پیش هیچ پیشنهاد جالب و هیچ طرح مناسب برای فروش اقساطی شرایط ویژه خودرو وجود نداشت، راهکار چهارم همان موردی است که جستجوی شما را پایان داده و یک راه‌حل مناسب را پیش پای شما قرار می‌دهد.

خوشبختانه برخلاف شرکت‌های نوظهور و یک شبه ایجاد شده لیزینگی، برخی از فعالان عرصه خودرو نظیر سایاخودرو با بهره گیری از سال‌ها تجربه و اعتباری که بدست آورده‌اند طرح‌های فروش اقساطی شرایط ویژه خودرو را در دستور کار قرار داده‌اند.

این مجموعه‌ها تعهدات مناسبی به خریدار می‌دهند که البته تجربه حضور آنها در بازار خودرو، می‌تواند موید حسن سابقه آنها در اجرای تعهدات باشد. اما چگونه باید این مجموعه‌ها را شناخت و موسسات معتبر چه تعهداتی را تضمین می‌کنند؟

مهم‌ترین نکات برای خرید اقساطی مطمئن و امن

فروش اقساطی خودرو

نخستین نکته مهم برای خرید اقساطی خودرو و یک طرح امن فروش اقساطی شرایط ویژه، توجه به سابقه  و تجربه مجموعه فروشنده است. مجموعه ای که اعتبار خود را با سال‌ها حضور در بازار خودرو به دست آورده به خاطر یک طرح فروش خودرو و اجرای چند تعهد، چوب حراج به این اعتبار نخواهد زد.

در دومین نکته باید به تعهداتی که مجموعه فروشنده خودرو به صورت اقساطی، برعهده می‌گیرد توجه داشت. دو تعهد مهم در این زمینه وجود دارد، نخست تحویل خودرو به صورت فوری و دوم هم مربوط به ارائه سند خودرو به نام خریدار.

فروش اقساطی شرایط ویژه حتما باید با تحویل خودرو آنی و فوری خودرو همراه باشد تا خریدار بتواند با یک هزینه کم، سریع به خودروی خود دست یابد و از آن سواری بگیرد.

از سوی دیگر خریدار باید بتواند همراه با دریافت خودرو به صورت فوری، سند خودرو را هم دریافت کند و حداقل به اندازه مبلغی که پرداخت کرده سند خودرو به نام او باشد تا با آسودگی خاطر هزینه کند و با خودرو شخصی تردد کند.

در ادامه مطلب درباره خرید دو خودروی پرطرفدار ایرانی به صورت اقساطی و فروش اقساطی شرایط ویژه آنها نکاتی ذکر خواهد شد.

فروش اقساطی کوییک

کوییک جدیدترین خودروی عرضه شده توسط سایپا پیش از شاهین است. این خودرو که حالتی استیشن دارد در برخی مدل‌ها بین مردم به عنوان نیمه شاسی هم شناخته می‌شود و همین امر باعث شده خودرویی متفاوت در بین تولیدات سایپا باشد. البته سایپا فروش این خودرو را فقط به صورت نقدی ممکن ساخته و از ابتدا هیچ برنامه‌ای برای فروش اقساطی کوییک در نظر نگرفت.

خوشبختانه مجموعه سایاخودرو با بهره گیری از تجربه و سابقه خود در بازار خودرو امکان خرید اقساطی کوییک را فراهم کرده است. خریداران می‌توانند از سراسر کشور با هر میزان سرمایه به عنوان پیش قسط، در طرح فروش اقساطی کوییک در سایا خودرو شرکت کنند و این خودروی سایپا را به صورت فوری تحویل بگیرند.

مطلب پیشنهادی: خودرو

خرید اقساطی پژو 206 تیپ 2

داستان پژو 206 در ایران متفاوت از بسیاری خودروهاست. در سال‌های ابتدایی دهه هشتاد 206 به عنوان یک خودروی روز اروپا و البته خودرویی که صاحب عنوان خودروی سال اروپا هم شده بود وارد ایران شد و ایران خودرو مونتاژ آن را در دستور کار قرار داد.

206 از همان ابتدا خودرویی پرطرفدار شد، در بین جوانان و بانوان مشتاقان زیادی پیدا کرد و به خودرویی مناسب برای زوج‌های جوان تبدیل شد. برای 206 طرح‌های فروش مختلفی اجرا شد اما در سال‌های اخیر علی رغم میل بازار ایران خودرو راهی برای خرید اقساطی پژو 206 تیپ 2 را در برنامه خود قرار نداد.

اما این پایان ماجرا نیست، خوشبختانه سایاخودرو برای مشتاقان پژو 206 طرح فروش اقساطی شرایط ویژه در نظر گرفته است. علاقه مندان این خودروی فرانسوی الاصل می‌توانند از طریق این مجموعه و تنها با پرداخت بخشی از قیمت خودرو به عنوان پیش قسط آن را خریداری کرده و به صورت فوری آن را تحویل بگیرند.

یک راهکار مناسب برای خرید اقساطی خودرو

در ابتدای این مقاله مژده پایان جستجوها برای خرید اقساطی خودرو آمد و در ادامه درباره فروش اقساطی شرایط ویژه و نکات لازم و ضروری برای یک خرید مطمئن و امن نکات مهمی ذکر شد و حالا شاید زمان مناسبی برای معرفی یک مجموعه معتبر و یک مرجع قابل اطمینان برای خرید اقساطی خودرو باشد.

سایاخودرو که نام آن در برخی از قسمت‌های مقاله نیز ذکر شد، همان مرجع مطمئنی است که به واسطه تجربه زیادی که در بازار خودرو دارد، امروز طرح‌های متنوعی برای فروش اقساطی شرایط ویژه انواع خودرو تعریف کرده و اجرا می‌کند.

فروش اقساطی خودرو

این مجموعه خوشنام و با سابقه برای تمامی خریدها و برای تمام مشتریان سراسر کشور، متعهد به تحویل فوری خودرو خریداری شده است، به عبارتی نخستین نکته مهم برای معامله با یک فروشنده مطمئن خودروی اقساطی را دارد.

ذکر این نکته نیز لازم است که سایاخودرو علاوه بر اینکه تمامی خودروهای تولید داخل، مونتاژی و وارداتی را به صورت فوری تحویل می‌دهد، سند خودرو را نیز پس از انجام مراحل معمول اداری مانند تعویض پلاک و ... به نام خریدار ثبت می‌کند.

علاوه بر خرید اقساطی کوییک و خرید اقساطی پژو 206 تیپ 2 ، سایاخودرو امکان خرید اقساطی خودروهای فراوان دیگری را هم فراهم آورده است. این مجموعه  خودروهای ایران خودرو و سایپا را به صورت اقساطی عرضه می‌کند و البته برای خودروهای خارجی هم برنامه فروش اقساطی شرایط ویژه را اجرا می‌کند.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت سایاخودرو از طرح‌های متنوع فروش خودرو اقساطی آگاهی یافته و هرگونه سوال و ابهام خود در این زمینه را با کارشناسان متخصص این مجموعه در میان بگذارید.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید