کد خبر : 883905

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه ۱۶ دی ۹۷

ساعت 18:00 / گزارش نهایی /قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه ۱۶ دی ۹۷

در بازار تهران امروز قیمت سکه افزایش و بهای ارز اندکی کاهش یافت.

سکه طرح جدید با 65 هزار تومان افزایش 3 میلیون و 676 هزار تومان، سکه طرح قدیم با رشد 68 هزار تومانی 3 میلیون و 517 هزار تومان و نیم سکه با 7 هزار تومان افزایش قیمت یک میلیون و 902 هزار تومان فروخته شد.

هر گرم طلای 18 عیار 334 هزارو 760 تومان فروخته شد که نسبت به روز گذشته 3930 تومان افزایش داشته است.

در بازار ارز، دلار 40 تومان، یورو 45 تومان و درهم 11 تومان افت قیمت داشت.

طلا و ارز قیمت میزان تغییر قیمت
سکه طرح جدید 3،676،000 تومان 65،000+ تومان
سکه طرح قدیم 3،517،000 تومان 68،000+ تومان
نیم سکه 1،902،000 تومان 7000+ تومان
ربع سکه 1،201،000 تومان 16،000+ تومان
سکه گرمی 651،000 تومان 10،000+ تومان
هر گرم طلای 18 عیار 334،760 تومان 3930+ تومان
دلار 10،550 تومان 40- تومان
یورو 12،500 تومان 45- تومان
درهم 2872 تومان 11- تومان

ÙÂال یکشنبه 9 دی

ساعت 15:00 قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید کاهش یافت (-)سکه تمام بهار آزادی طرح جدید:سه میلیون و ۶۶۸ هزار تومان (-)سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم:سه میلیون و ۵۵۰ هزار تومان (-)نیم سکه:۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان (-)ربع سکه:۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان (-)سکه یک گرمی:۶۵۰ هزار تومان (-)طلای ۱۸ عیار: ۳۳۲ هزار و ۴۲۴ تومان

ÙÂال یکشنبه 9 دی

ساعت 13:00 قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۱۰/۱۶
امروز در بازار آزاد قیمت انواع سکه و طلا نسبت به روز گذشته اندکی افزایش یافته است؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۳ میلیون و ۶۶۸ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۳ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان معامله می‌شود. در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی یک میلیون و ۹۱۰ هزار تومان، ربع سکه یک‌میلیون و ۱۸۶ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۶۵۶ هزار تومان فروخته می‌شود. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۳۳۳ هزار و ۸۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۲۸۵ دلار معامله می‌شود. طبق گفته رئیس اتحادیه طلا و جواهر، اونس جهانی بخاطر پایان سال میلادی و افزایش تقاضا افزایش یافته است. ** قیمت‌های درج شده برای انواع سکه و طلا از اتحادیه طلا و جواهر گرفته شده است. گفتنی است، صرافی‌های بانک‌ها قیمت دلار را برای روز جاری با ۵۰ تومان کاهش نسبت به نرخ دیروز، ۱۰ هزار و ۵۴۵ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۰ هزار و ۴۹۵ تومان خریداری می‌کنند. قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های بانک‌ها ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۴۵۰ تومان است. یورو در مرکز مبادلات ارزی ۴۷۷۷ تومان، درهم امارات ۱۱۴۳ تومان و پوند انگلیس نیز ۵۳۴۳ تومان قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارز‌های دولتی فروخته می‌شود.

ÙÂال یکشنبه 9 دی

ساعت 11:30 قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه ۱۶ دی ۹۷

گزارش های میدانی خبرنگار شمانیوز از میدان فردوسی تهران حکایت از افزایش 50 تومانی قیمت دلار و 25 هزار تومانی قیمت سکه جدید دارد.

دلار در حال حاضر 10750 تومان و سکه جدید 3666000 تومان به فروش می رسد

ÙÂال یکشنبه 9 دی

ساعت 10:30 ،ارزهای رایج امروز یکشنبه ۱۶ دی ۹۷

مظنه دلار: ۱۰۷۰۰ ت. (۰) مظنه یورو: ۱۲۴۰۰ ت. (۰) دلار حواله ای: ۱۰۹۵۰ ت. (۰) یورو حواله: ۱۲۶۰۰ ت. (۰) مظنه درهم امارات: ۲۸۷۰ ت. (۰) مظنه پوند: ۱۳۸۱۰ ت. (۰) مظنه دلار کانادا: ۸۱۲۰ ت. (۰) مظنه لیر ترکیه: ۲۰۳۰ ت. (۰) مظنه دلار استرالیا: ۷۷۳۰ ت. (۰) مظنه یوان چین: ۱۵۸۰ ت. (۰)

ÙÂال یکشنبه 9 دی

ساعت 09:00 پیش‌بینی ثبات نرخ ارز تا پایان سال نایب رییس اتاق بازرگانی ایران پیش‌بینی کرد که ثبات نسبی نرخ ارز همچنان ادامه خواهد داشت. محمدرضا انصاری اظهار کرد: آنچه که از ارزیابی بازار ارز در طول هفته‌های گذشته می‌توان به دست آورد آن است که دولت توانسته لااقل برای کوتاه مدت نرخ ارز را کنترل کند و صرف این مسئله برای اقتصاد کشور می‌تواند به عنوان عاملی تاثیرگذار مطرح شود./ایسنا

ÙÂال یکشنبه 9 دی

ساعت 07:00 قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه ۱۶ دی ۹۷

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه ۱۶ دی ۹۷ + تغییرات

ÙÂال یکشنبه 9 دی

مروز وضعیت بازار در روز گدشته (شنبه 15 دی 97)

دیروز ۱۵ (دی ماه) بازار طلا و ارز با افزایش همراه بود و رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا، جواهر، نقره و سکه تهران امیدوار است که قیمت‌ها کاهش یابد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید سه میلیون و ۶۶۶ هزار تومان و سکه طرح قدیم سه میلیون و ۵۵۰ هزار تومان قیمت دارد که نسبت به آخرین روز معاملاتی که صورت گرفته با افزایش همراه بوده است. قیمت نیم سکه یک میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۱۹۰ هزار تومان و سکه گرمی ۶۵۰ هزار تومان است. همچنین هر مثقال طلای ۱۷ عیار یک میلیون و ۴۸۸ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۳۴ هزار تومان قیمت دارد. این در حالی است که هر اونس جهانی طلا افزایش قیمت داشته و به ۱۲۸۵ دلار رسیده است. در بازار ارز نیز بانک ‌ها نرخ خرید دلار را افزایش دادند و به حدود ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان رساندند. همچنین نرخ خرید یورو نیز در بانک ‌ها نسبت به روز چهارشنبه با افزایش همراه بود و به ۱۱ هزار و ۹۶۶ تومان رسیده است. هر پوند انگلیس در بانک ‌ها با کاهش حدود ۱۲۰ تومانی ۱۳ هزار و ۳۷۱ تومان خریده شد.

نرخ ارز مسافرتی در بانک ‌ها ۱۲ هزار و ۴۴۶ تومان بود که با احتساب کارمزد بانک عامل و بانک مرکزی حدود ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان به دست متقاضیان رسید. همچنین دیروز هر لیر ترکیه ۱۹۳۰ تومان، درهم امارات ۲۸۸۰ تومان و پوند انگلیس ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان است

ÙÂال یکشنبه 9 دی

*مطالب برگرفته از خبرگزاری ها و آمار و ارقام مربوط به اتحادیه طلا و جواهر tgju.org می باشد

جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید