قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه ۷ بهمن ۹۷

جهت مشاهده قیمت دلار، قیمت سکه، قیمت طلا، در روز جاری اینجا کلیک کنید

******

ساعت 21:00 / گزارش نهایی /قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه 7 بهمن ۹۷

قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز (یکشنبه) به چهار میلیون و ۱۹۵ هزار تومان رسیده و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۳۷۳ هزار و ۹۷۷ تومان قیمت دارد. امروز قیمت سکه طرح قدیم با قیمتی معادل چهار میلیون و ۵۰ هزار تومان داد و ستد می‌شود. این در حالی است که قیمت نیم‌سکه با اندکی افزایش، دو میلیون و ۲۳۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و سکه گرمی ۷۴۰ هزار تومان است. همچنین در بازار‌های جهانی، آخرین قیمت هر اونس طلای جهانی به ۱۳۰۳ دلار رسیده است. دلار در بازار گران شد هم‌چنین بانک مرکزی از نیمه نخست امسال، مجوز خرید ارز از جمله دلار و یورو را به بانک‌ها داد و بانک‌ها از همان زمان نسبت به خرید این ارز‌ها اقدام کردند؛ هرچند که رقم خرید ارز در ابتدا از سوی بانک‌ها بسیار پایین‌تر از بازار آزاد بود، اما به تدریج بانک‌ها قیمت خرید دلار را افزایش دادند و به قیمت بازار نزدیک کردند. نزدیک‌شدن نرخ دلار در بانک‌ها و بازار آزاد به گونه‌ای بود که گاهاً نرخ خرید دلار در بانک بالاتر از بازار آزاد بود. همانطور که روز گذشته نیز بانک‌ها هر دلار آمریکا حدود ۲۰۰ تومان گران‌تر از صرافی‌های بانکی خریدند. اما امروز با وجود افزایش قیمت دلار و یورو در صرافی‌های بانک‌ها نسبت به روز گذشته، بانک‌ها نرخ خرید دلار را کاهش داده و هر دلار آمریکا را ۱۱ هزار و ۶۸۳ تومان می‌خرند. از سوی دیگر نرخ خرید یورو در بانک‌ها امروز ۱۳ هزار و ۳۳۱ تومان اعلام شده و قیمت پوند انگلیس ۱۵ هزار و ۴۳۳ تومان است. این در حالی است که بر اساس اعلام بانک مرکزی تا ساعت ۱۷ امروز، نرخ خرید دلار در صرافی‌های بانک‌ها ۱۱ هزار و ۷۴۰ تومان و نرخ فروش آن ۱۱ هزار و ۷۹۰ تومان است. در این صرافی‌ها هر یورو نیز با قیمت ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان خریداری و ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان فروخته می‌شود. از سوی دیگر شعب ارزی بانک‌های عامل ارز مسافرتی می‌توانند در صورت تکمیل بودن مدارک مسافران تا سقف ۵۰۰ یورو برای کشور‌های همسایه و مشترک‌المنافع و تا سقف ۱۰۰۰ یورو برای سایر کشور‌ها به متقاضیان ارز ارائه کنند. بر اساس اعلام شعب این بانک‌ها، امروز هر یوروی مسافرتی ۱۳ هزار و ۷۲۱ تومان بدون احتساب کارمزد به متقاضیان ارائه می‌شود که این رقم با احتساب کارمزد بانک مرکزی و بانک عامل به حدود ۱۴ هزار تومان می‌رسد.

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + تغییرات

ساعت 19:00 قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه 7 بهمن ۹۷

در بازار تهران امروز قیمت سکه و ارز رشد داشته است.

قیمت سکه طرح جدید 27 هزار تومان، طرح قدیم 10 هزار تومان، نیم سکه 30 هزار تومان، ربع سکه 6 هزار تومان، سکه گرمی 11 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار 2540 تومان رشد کرده است.

در بازار ارز، دلار با 140 تومان افزایش 11790 تومان، یورو با 190 تومان رشد 13 هزار و 690 تومان و درهم با افزایش 28 تومانی 3210 تومان به فروش رسید.

طلا و ارز قیمت میزان تغییر قیمت
سکه طرح جدید 4،169،000 تومان 27،000+ تومان
سکه طرح قدیم 4،000،000 تومان 10،000+ تومان
نیم سکه 2،180،000 تومان 30،000+ تومان
ربع سکه 1،310،000 تومان 6000+‌ تومان
سکه گرمی 705،000 تومان 11،000+ تومان
هر گرم طلای 18 عیار 373،310 تومان 2540+ تومان
دلار 11،790 تومان 140+‌ تومان
یورو 13،690 تومان 190+ تومان
درهم 3210 تومان 38+ تومان

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + تغییرات

ساعت 17:00حباب سکه ۵۱۰ هزار تومان شد، امروز یکشنبه7 بهمن ۹۷
قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان رسید. امروز در بازار آزاد قیمت انواع سکه و طلا نسبت به روز شنبه افزایش اندکی یافته است؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۴ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۵۰ هزار تومان معامله می‌شود. محمد کشتی آرای رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر به خبرنگار تسنیم گفت: وضعیت بازار امروز مشابه دیروز است، ولی قیمت‌ها کمی افزایش یافته است.طبق گفته کشتی آرای، حباب قیمت سکه هم اکنون ۵۱۰ هزار تومان شده است./تسنیم
قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + تغییرات ساعت 15:30 بورس سُر خورد، امروز یکشنبه7 بهمن ۹۷
شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات هفتمین روز بهمن ماه با ریزش بیش از ۱۶۷۹ واحدی به پله ۱۶۰ هزار و ۷۹۷ واحدی سر خورد.

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + تغییرات

ساعت 15:00 قیمت سکه طرح جدید در بازار تهران، در بانک ارزان امروز یکشنبه7 بهمن ۹۷
در جریان معاملات امروز، یکشنبه هفتم بهمن ماه سکه طرح جدید ۴ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان معامله شد. در بازار آزاد تهران هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان، طرح قدیم ۴ میلیون و ۳۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۲۳۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۳۲۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۷۳۰ هزار تومان است. هر انس طلا در بازار‌های جهانی ۱۳۰۳ دلار و ۲۰ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۷۲ هزار و ۳۶۱ تومان است/مهر
قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + تغییرات
* ساعت 14:30 قیمت آنلاین سکه ، قیمت انلاین دلار ، قیمت انلاین دلار امروز یکشنبه 7 بهمن ۹۷
عنوان قیمت آنلاین ساعت
شاخص بورس تهران
۱۶۰,۷۹۷.۰
ساعت ۱۴:۳۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
انس طلا
۱,۳۰۳.۳۷
ساعت ۱۴:۳۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
مثقال طلا
۱۶,۱۴۰,۰۰۰
ساعت ۱۴:۳۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
طلای ۱۸ عیار / ۷۵۰
۳,۷۲۶,۲۰۰
ساعت ۱۴:۳۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
سکه امامی
۴۱,۵۵۰,۰۰۰
ساعت ۱۴:۳۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
دلار
۱۱۷,۹۰۰
ساعت ۱۴:۳۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
یورو
۱۳۷,۰۰۰
ساعت ۱۴:۳۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
نفت برنت
۶۱.۵۱
ساعت ۱۴:۳۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
بیت کوین / Bitcoin
۳۵۶۱.۸
ساعت ۱۴:۳۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + تغییرات

ساعت 14:00 دلار در بازار گران شد، در بانک ارزان امروز یکشنبه7 بهمن ۹۷
در حالیکه نرخ دلار در صرافی بانک‌ها امروز (هفتم بهمن) با افزایش همراه بود، بانک‌ها نرخ خرید این نوع ارز را نسبت به روز قبل کاهش دادند. بانک مرکزی از نیمه نخست امسال مجوز خرید ارز از جمله دلار و یورو را به بانک‌ها داد و بانک‌ها از همان زمان نسبت به خرید این ارز‌ها اقدام کردند؛ هرچند که رقم خرید ارز در ابتدا از سوی بانک‌ها بسیار پایین‌تر از بازار آزاد بود، اما به تدریج بانک‌ها قیمت خرید دلار را افزایش دادند و به قیمت بازار نزدیک کردند. نزدیک‌شدن نرخ دلار در بانک‌ها و بازار آزاد به گونه‌ای بود که گاهاً نرخ خرید دلار در بانک بالاتر از بازار آزاد بود. همانطور که روز گذشته نیز بانک‌ها هر دلار آمریکا حدود ۲۰۰ تومان گران‌تر از صرافی‌های بانکی خریدند. اما امروز با وجود افزایش قیمت دلار و یورو در صرافی‌های بانک‌ها نسبت به روز گذشته، بانک‌ها نرخ خرید دلار را کاهش داده و هر دلار آمریکا را ۱۱ هزار و ۶۸۳ تومان می‌خرند.از سوی دیگر نرخ خرید یورو در بانک‌ها امروز ۱۳ هزار و ۳۳۱ تومان اعلام شده و قیمت پوند انگلیس ۱۵ هزار و ۴۳۳ تومان است. این در حالی است که بر اساس اعلام بانک مرکزی تا ساعت ۱۲ امروز، نرخ خرید دلار در صرافی‌های بانک‌ها ۱۱ هزار و ۷۴۰ تومان و نرخ فروش آن ۱۱ هزار و ۷۹۰ تومان است. در این صرافی‌ها هر یورو نیز با قیمت ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان خریداری و ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان فروخته می‌شود. از سوی دیگر شعب ارزی بانک‌های عامل ارز مسافرتی می‌توانند در صورت تکمیل بودن مدارک مسافران تا سقف ۵۰۰ یورو برای کشور‌های همسایه و مشترک‌المنافع و تا سقف ۱۰۰۰ یورو برای سایر کشور‌ها به متقاضیان ارز ارائه کنند. بر اساس اعلام شعب این بانک‌ها، امروز هر یوروی مسافرتی ۱۳ هزار و ۷۲۱ تومان بدون احتساب کارمزد به متقاضیان ارائه می‌شود که این رقم با احتساب کارمزد بانک مرکزی و بانک عامل به حدود ۱۴ هزار تومان می‌رسد./ایسنا
قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + تغییرات ساعت 13:30 قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز یکشنبه7 بهمن ۹۷
قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان رسید. امروز در بازار آزاد قیمت انواع سکه و طلا نسبت به روز شنبه افزایش اندکی یافته است؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۴ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۵۰ هزار تومان معامله می‌شود.در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۲۱۰ هزار تومان، ربع سکه یک‌میلیون و ۳۱۵ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۷۱۵ هزار تومان فروخته می‌شود. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۳۷۴ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۳۰۳.۶ دلار معامله می‌شود. محمد کشتی آرای رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: وضعیت بازار امروز مشابه دیروز است، ولی قیمت‌ها کمی افزایش یافته است.طبق گفته کشتی آرای، حباب قیمت سکه هم اکنون ۵۱۰ هزار تومان شده است.
قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + تغییرات
ساعت 13:15 توقف انتشار اسکناس ۵۰۰ یورویی
بانک مرکزیِ کشور‌های اروپایی از امروز، انتشار اسکناس‌های ۵۰۰ یورویی را متوقف می‌کند. بانک مرکزیِ کشور‌های اروپایی از امروز، انتشار اسکناس‌های ۵۰۰ یورویی را متوقف می‌کنند؛ به‌غیر از بانک‌های مرکزی آلمان و اتریش که قرار است تا ۲۶ آوریل (هفته اول اردیبهشت ۹۸) به چاپ این اسکناس ادامه دهند تا فرآیند توقف چاپ به آرامی صورت بگیرد.اما دارندگان اسکناس‌های ۵۰۰ یورویی اصلاً نگران نباشند، چون این اسکناس‌ها برای همیشه، اعتبار دارند.
قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + تغییرات ساعت 13:00 قیمت طلا و سکه در بازار تهران امروز یکشنبه7 بهمن ۹۷
قیمت دلار، قیمت سکه، قیمت طلا، امروز یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + تغییرات آنلاین
قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + تغییرات

ساعت 12:30 قیمت خرید دلار در بانک‌ها امروز یکشنبه7 بهمن ۹۷

شعب منتخب بانکی امروز قیمت فروش ارز مسافرتی را بدون کارمزد ۱۳ هزار و ۷۲۱ تومان اعلام کرده‌اند. شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روز‌های قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۳ هزار و ۷۲۱ تومان و ۴ ریال، می‌فروشند که با احتساب کارمزد ۷ در هزار به رقمی حدود ۱۳ هزار و ۷۳۰ تومان می‌رسد. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز قبل کاهش یافته است. مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته شده را به شعب بانک‌های عامل ارائه کنند می‌توانند برای کشور‌های همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشور‌ها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + تغییرات

ساعت 12:15 قیمت خرید دلار در بانک‌ها امروز یکشنبه7 بهمن ۹۷

قیمت خرید دلار امروز در شعب ارزی بانک‌ها ۱۱هزار و ۶۸۳ تومان تعیین شد. امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۶۸۳ تومان و ۸ ریال، قیمت یورو را ۱۳ هزار و ۳۳۱ تومان و ۳ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۵ هزار و ۴۳۳ تومان و ۴ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت خرید امروز دلار و یورو و پوند در بانک‌ها نسبت به روز شنبه کاهش داشته است.نرخ خرید ارز در بانک‌ها، از زمان اعلام تا مدتی عموماً رو به افزایش بود؛ به‌طوری که نرخ خرید دلار در شعب ارزی بانک‌ها در ابتدا از ۹۵۰۰ تومان آغاز شد و به بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان نیز رسید، اما از حدود یک ماه قبل بانک‌ها نرخ خرید دلار را کاهش دادند.
قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + تغییرات ساعت 12:00 قیمت ارز در صرافی ملی امروز یکشنبه7 بهمن ۹۷
قیمت دلار در صرافی‌های بانک‌ها با افزایش قیمت نسبت به آخرین قیمت‌های روز قبل، ۱۱ هزار و ۷۹۰ تومان تعیین شده است. صرافی‌های بانک‌ها قیمت دلار را برای روز جاری با افزایش نسبت به نرخ پایانی دیروز، ۱۱ هزار و ۷۹۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۷۴۰ تومان خریداری می‌کنند. قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های بانک ها، ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان است./تسنیم
قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + تغییرات * ساعت 11:30 قیمت آنلاین سکه ، قیمت انلاین دلار ، قیمت انلاین دلار امروز یکشنبه 7 بهمن ۹۷
عنوان قیمت آنلاین ساعت
شاخص بورس تهران
۱۶۱,۷۰۷.۰
ساعت ۱۱:۳۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
انس طلا
۱,۳۰۳.۳۷
ساعت ۱۱:۳۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
مثقال طلا
۱۶,۰۶۰,۰۰۰
ساعت ۱۱:۳۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
طلای ۱۸ عیار / ۷۵۰
۳,۷۰۷,۷۰۰
ساعت ۱۱:۳۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
سکه امامی
۴۱,۶۱۰,۰۰۰
ساعت ۱۱:۳۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
دلار
۱۱۷,۸۵۰
ساعت ۱۱:۳۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
یورو
۱۳۷,۰۰۰
ساعت ۱۱:۳۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
نفت برنت
۶۱.۵۱
ساعت ۱۱:۳۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
بیت کوین / Bitcoin
۳۵۶۴.۶
ساعت ۱۱:۳۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + تغییرات

ساعت 10:30 نرخ آنلاین ارز امروز یکشنبه7 بهمن ۹۷

بر اساس معاملات انجام شده در صرافی‌های مجاز: نرخ خرید هر اسکناس دلار آمریکا$ ۱۱۷۴۰ تومان نرخ فروش هر اسکناس دلار آمریکا$ ۱۱۷۹۰ تومان نرخ خرید هر اسکناس یورو€ ۱۳۶۰۰ تومان نرخ فروش هر اسکناس یورو€ ۱۳۷۰۰ تومان

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + تغییرات

ساعت 09:40 نرخ رسمی ۴۷ ارز ثابت ماند، امروز یکشنبه7 بهمن ۹۷

بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز یکشنبه نسبت به روز گذشته ثابت اعلام کرد. بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز (یکشنبه هفتم بهمن ماه ۹۷) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین امروز هر پوند انگلیس بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۵۵ هزار و ۴۳۵ ریال و هر یورو نیز ۴۷ هزار و ۷۸۸ ریال ارزش‌گذاری شد. افزون بر این، هر فرانک سوئیس ۴۲ هزار و ۳۲۰ ریال، کرون سوئد ۴ هزار و ۶۴۳ ریال، کرون نروژ ۴ هزار و ۹۳۴ ریال، کرون دانمارک ۶ هزار و ۴۱۷ ریال، روپیه هند ۵۹۲ ریال، درهم امارات متحده عربی ۱۱ هزار و ۴۳۷ ریال، دینار کویت ۱۳۸ هزار و ۴۵۶ ریال، یکصد روپیه پاکستان ۳۰ هزار و ۷۰ ریال، یکصد ین ژاپن ۳۸ هزار و ۳۷۱ ریال، دلار هنگ کنگ ۵ هزار و ۳۵۴ ریال، ریال عمان ۱۰۹ هزار و ۲۳۵ ریال و دلار کانادا ۳۱ هزار و ۷۸۲ ریال قیمت خورد. از سویی دیگر، نرخ دلار نیوزلند ۲۸ هزار و ۷۲۵ ریال، راند آفریقای جنوبی ۳ هزار و ۸۵ ریال، لیر ترکیه ۷ هزار و ۹۷۵ ریال، روبل روسیه ۶۳۶ ریال، ریال قطر ۱۱ هزار و ۵۳۹ ریال، یکصد دینار عراق ۳ هزار و ۵۲۷ ریال، لیر سوریه ۸۲ ریال، دلار استرالیا ۳۰ هزار و ۱۵۹ ریال، ریال سعودی ۱۱ هزار و ۲۰۱ ریال، دینار بحرین ۱۱۱ هزار و ۷۰۴ ریال، دلار سنگاپور ۳۱ هزار و ۲۷ ریال، یکصد تاکای بنگلادش ۵۰ هزار و ۱۹۹ ریال، ده روپیه سریلانکا ۲ هزار و ۳۱۳ ریال، کیات میانمار ۲۸ ریال و یکصد روپیه نپال ۳۶ هزار و ۸۱۰ ریال تعیین شد. همچنین نرخ یکصد درام ارمنستان ۸ هزار و ۶۴۷ ریال، دینار لیبی ۳۰ هزار و ۲۳۰ ریال، یوان چین ۶ هزار و ۲۲۵ ریال، یکصد بات تایلند ۱۳۳ هزار و ۱۱۹ ریال، رینگیت مالزی ۱۰ هزار و ۱۸۵ ریال، یک هزار وون کره جنوبی ۳۷ هزار و ۵۳۲ ریال، دینار اردن ۵۹ هزار و ۲۳۹ ریال، یکصد تنگه قزاقستان ۱۱ هزار و ۶۸ ریال، لاری گرجستان ۱۵ هزار و ۷۹۳ ریال، یک هزار روپیه اندونزی ۲ هزار و ۹۸۷ ریال، افغانی افغانستان ۵۵۷ ریال، روبل جدید بلاروس ۱۹ هزار و ۵۳۶ ریال، منات آذربایجان ۲۴ هزار و ۷۰۷ ریال، یکصد پزوی فیلیپین ۷۹ هزار و ۹۱۲ ریال، سومونی تاجیکستان ۴ هزار و ۴۵۰ ریال، بولیوار جدید ونزوئلا ۴ هزار و ۲۰۶ ریال و منات جدید ترکمنستان ۱۲ هزار و یک ریال ارزش‌گذاری شد./ایبنا

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + تغییرات

* ساعت 09:30 قیمت آنلاین سکه ، قیمت انلاین دلار ، قیمت انلاین دلار و.. امروز یکشنبه 7 بهمن ۹۷

عنوان قیمت آنلاین ساعت
شاخص بورس تهران
۱۶۲,۸۳۲.۰
ساعت ۰۹:۳۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
انس طلا
۱,۳۰۳.۳۷
ساعت ۰۹:۳۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
مثقال طلا
۱۶,۰۶۰,۰۰۰
ساعت ۰۹:۳۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
طلای ۱۸ عیار / ۷۵۰
۳,۷۰۷,۷۰۰
ساعت ۰۹:۳۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
سکه امامی
۴۱,۴۹۰,۰۰۰
ساعت ۰۹:۳۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
دلار
۱۱۶,۵۰۰
ساعت ۰۹:۳۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
یورو
۱۳۵,۰۰۰
ساعت ۰۹:۳۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
نفت برنت
۶۱.۵۱
ساعت ۰۹:۳۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
بیت کوین / Bitcoin
۳۵۶۹.۲
ساعت ۰۷:۰۰/ یکشنبه ۷ بهمن ۹۷

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + تغییرات

ساعت 09:15 ؛دلا‌ر ۴۲۰۰ به هدف نخورد

سیاست تخصیص دلار ۴۲۰۰ تومانی به هدف نخورد. دولت با هدف ثبات قیمت ها، به کالا‌های اساسی وارداتی ارز ارزان تخصیص داد. اما مرکز پژوهش‌های مجلس می‌گوید تخصیص ارز ارزان به ثبات قیمت منجر نشد. دلا‌ر ۴۲۰۰ به هدف نخورد برآورد مرکز پژوهش‌ها نشان می‌دهد که دولت برای تخصیص دلار ۴۲۰۰ تومانی، ۴۲ هزار میلیارد تومان یارانه پرداخت کرده است. اما این یارانه نه به نفع مصرف‌کننده نهایی و اقشار کم‌برخوردار جامعه، بلکه به نفع گروهی از رانت‌خواران تمام شده است.
قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + تغییرات

ساعت 09:00 ؛ورود طلا به مدار ۱۳۰۰ دلاری

نزول مجدد شاخص دلار آمریکا به زیر مرز ۹۶ واحدی منجر به صعود قیمت طلا به بالاترین سطح خود در ۸ ماه اخیر شد. طلا پس از مدت‌ها به بالای مرز حساس ۱۳۰۰ دلاری گام برداشت و با رشد ۲۲ دلاری ظرف یک روز ۷/ ۱ درصد تقویت شد. گمانه‌زنی‌های مربوط به افت شتاب روند افزایشی نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا، شاخص دلار را وارد کانال کاهشی کرد، احتمال رشد نرخ بهره از سوی فدرال رزرو در نشست ابتدایی سال‌جاری میلادی که سی‌ام ژانویه برگزار می‌شود، براساس دیده‌بان فدرال رزرو، بورس کالای شیکاگو از یک درصد نیز نزول کرده است. در واقع، احتمال بدون تغییر ماندن نرخ بهره در این نشست بیش از ۹۹ درصد است و تا حدی عدم‌رشد نرخ بهره به سقف ۷۵/ ۲ درصدی را محرز کرده است.
قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + تغییرات

ساعت 08:00 حباب سکه ۵۰۰ هزار تومان شد کشتی آرای با بیان اینکه افزایش تقاضا برای خرید انواع سکه موجب افزایش حباب سکه به ۵۰۰ هزار تومان شده است، گفت: قیمت سکه یک هفته‌ای ۳۲۰ هزار تومان گران شده است.رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر درباره تغییرات قیمتی سکه در بازار تهران، افزود: قیمت سکه نسبت به آخرین روز هفته قبل، ۹۵ هزار تومان افزایش یافته است؛ سکه نسبت به هفته گذشته ۳۲۰ هزار تومان افزایش یافته است.کشتی آرای افزایش تقاضا برای خرید سکه و طلا را به دلیل نزدیک شدن به پایان سال و عید نوروز دانست و گفت: این تقاضای فصلی هر سال تکرار می‌شود.

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + تغییرات

* ساعت 07:00 قیمت آنلاین سکه ، قیمت انلاین دلار ، قیمت انلاین دلار و.. امروز یکشنبه 7 بهمن ۹۷

عنوان قیمت آنلاین ساعت
شاخص بورس تهران
۱۶۲,۴۷۷.۰
ساعت ۰۷:۰۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
انس طلا
۱,۳۰۳.۳۷
ساعت ۰۷:۰۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
مثقال طلا
۱۶,۰۶۰,۰۰۰
ساعت ۰۷:۰۰/ یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
طلای ۱۸ عیار / ۷۵۰
۳,۷۰۷,۷۰۰
ساعت ۰۷:۰۰/ یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
سکه امامی
۴۱,۴۹۰,۰۰۰
ساعت ۰۷:۰۰ / یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
دلار
۱۱۶,۵۰۰
ساعت ۰۷:۰۰/ یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
یورو
۱۳۵,۰۰۰
ساعت ۰۷:۰۰/ یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
نفت برنت
۶۱.۵۱
ساعت ۰۷:۰۰/ یکشنبه ۷ بهمن ۹۷
بیت کوین / Bitcoin
۳۵۷۶.۸
ساعت ۰۷:۰۰/ یکشنبه ۷ بهمن ۹۷

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + تغییرات

مرور بازار در روز قبل (قیمت ها مربوط به ساعت 18:00 روز شنبه 7 بهمن 97 می باشد)

قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار دیروز (شنبه) به چهار میلیون و ۱۵۵ هزار تومان رسیده و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۳۷۱ هزار و ۴۳۰ تومان قیمت دارد. دیروز قیمت سکه طرح قدیم با قیمتی معادل چهار میلیون و ۵۰ هزار تومان داد و ستد می‌شود. این در حالی است که قیمت نیم‌سکه دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و سکه گرمی ۷۲۰ هزار تومان است. همچنین در بازار‌های جهانی، آخرین قیمت هر اونس طلای جهانی به ۱۳۰۳ دلار رسیده است. این در حالی است که در بازار جهانی، به‌دنبال عقب‌گرد دلار آمریکا و نگرانی‌ها پیرامون ناملایمات ژئوپلیتیکی، در معاملات روز جمعه بازار آمریکا، هر اونس طلا برای تحویل در فوریه ۱۸.۳۰ دلار یا ۱.۴ درصد افزایش پیدا کرد و در ۱۳۰۴.۲۰ دلار بسته شد و برای کل هفته حدود ۱.۲ درصد افزایش ثبت کرد. *در بازار ارز، اما بانک ‌ها امروز هر دلار آمریکا را ۲۰۰ تومان بالاتر از صرافی‌های مجاز خریدند. نرخ خرید دلار در شعب ارزی بانک ‌ها که مجوز آن در نیمه نخست امسال از سوی بانک مرکزی به بانک ‌ها داده شد، دیروز (ششم بهمن) نسبت به روز چهارشنبه هفته گذشته با افزایش قابل توجهی همراه بوده و بانک ‌ها امروز هر دلار آمریکا را ۱۱ هزار و ۸۵۰ تومان خریدند این در حالی است که براساس اعلام بانک مرکزی نرخ خرید هر دلار آمریکا در صرافی‌های مجاز ۱۱ هزار و ۶۵۰ تومان است. نرخ فروش یورو در صرافی‌های بانک ی نیز دیروز ۱۳ هزار و ۵۲۰ تومان است و این نوع ارز از سوی این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان از مردم خریداری می‌شود. همچنین بانک ‌ها دیروز هر پوند انگلیس را ۱۵ هزار و ۶۵۲ تومان خریدند. شعب ارزی بانک ‌های تجارت، سامان، ملی، ملت و پارسیان همچنین می‌توانند ارز مسافرتی را تا سقف ۵۰۰ یورو برای کشور‌های همسایه و مشترک‌المنافع و تا سقف ۱۰۰۰ یورو برای سایر کشور‌ها در صورت کامل بودن مدارک مسافران بفروشند که این ارز را به قیمت ۱۳ هزار و ۷۹۱ تومان قیمت‌گذاری کرده‌اند و با احتساب کارمزد به حدود ۱۴ هزار و ۱۰۰ تومان می‌رسد. *قیمت ارز در صرافی‌های مجاز همچنین براساس آخرین ارزیابی‌ها از نرخ ارز براساس معاملات انجام شده در صرافی‌های مجاز تا ساعت 18 دیروز، نرخ خرید هر اسکناس دلار آمریکا ۱۱ هزار و ۵۵۰ تومان و نرخ فروش آن ۱۱ هزار و ۶۵۰ تومان بوده است. نرخ خرید یورو نیز معادل ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان بوده و هر یورو در صرافی‌های مجاز ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته شده است که نسبت به آخرین روز هفته گذشته تغییر چندانی را به همراه نداشته است.

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + تغییرات

*مطالب برگرفته از خبرگزاری ها و آمار و ارقام مربوط به اتحادیه طلا و جواهر tgju.org می باشد و اعداد جداول به ریال می باشد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید