شمانیوز

جامعه فرهنگیان کشور از تاثیرگذارترین عوامل پیروزی انقلاب اسلامی بوده و برای استمرار انقلاب تمام توان خود را بکارگرفته است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز : کانون تربیت اسلامی در بیانیه ای نوشت: چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اربعین سردار دلها سرباز ولایت شهید حاج قاسم سلیمانی، تقارن یافته است تا یاد و خاطره تمامی شهدا و ایثارگران و رزمندگان این چند دهه از دوران ستمشاهی تاکنون زنده شود و مردم‌نستوه و فداکار ایران ، از تربیت چنین قهرمانان سرافرازی برخود ببالند.

جامعه فرهنگیان کشور که از تاثیرگذارترین عوامل پیروزی انقلاب اسلامی بوده و برای استمرار انقلاب تمام توان خود را بکارگرفته است، در چهل و دومین بهار آزادی، پیمان خویش را با حکیم و معلم فرزانه و سکاندار انقلاب، حضرت آیت الله خامنه‌ای تجدید می‌کنند و در سنگر کلاس و مدرسه، نسل آینده را با الگوی تراز شهید سلیمانی، آشنا و تربیت خواهندکرد تا بتوانند در آینده پیام عدالت طلبی و معنویت خواهی را به گوش جهانیان، خصوصا مستضعفان برسانند.

کانون تربیت اسلامی از همکاران گرانقدر فرهنگی دعوت مینماید در جشن همبستگی و پیروزی ملت ایران، حضوری پرشور داشته باشند. و نسل آینده را برای حضور در راهپیمایی بییت و دوم بهمن ماه و پاسداری از ارزشهای انقلاب تشوبق نمایند.

 

گزارش : فایزه رزاقی

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied