`
شمانیوز
شما نیوز

سازمان منطقه آزاد کیش/

استخدام دکترای داروسازی در بیمارستان کیش

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش 2 نفر دکترای داروسازی جذب می کند.

استخدام دکترای داروسازی در بیمارستان کیش

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی جزیره با هدف تکمیل کادر فنی خود در بخش داروخانه، اقدام به جذب 2 نفر دکترای داروسازی کرده است، متقاضیان همکاری با این مجموعه می توانند رزومه خود را در بازه زمانی یکم تا نهم آذر به شماره نمابر 44459409-076 ارسال کنند.

بر اساس این گزارش متقاضیان باید دوره پایان طرح دکترای خود را گذرانده باشند،همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر یا مطرح کردن سولات خود می توانند با شماره 44459400-076 داخلی 207 (مدیر-اداری پشتیبانی بیمارستان) در ساعات اداری تماس بگیرند.

شایان ذکر است این بیمارستان کارنامه درخشانی در رونق گردشگری سلامت دارد و پیش از شیوع ویروس کرونا، گشایش دفتر گردشگری سلامت(I.P.D)، گسترش بخش های درمانی و همزمان با آن ارتقاء تجهیزات پزشکی برای پذیرش بیماران بین المللی در بیمارستان کیش آغاز شده و این مجموعه تخصصی و فوق تخصصی هر ماه پذیرای گردشگران سلامت از کشورهای کانادا، ایرلند، آلمان و انگلیس برای انجام اعمال زیبایی صورت، زایمان و دریافت خدمات درمانی بوده است.

جزیره کیش با 92 کیلومتر مربع مساحت در قلب خلیج فارس سالانه پذیرای بیش از یک میلیون و 800 هزار گردشگر داخلی و خارجی می باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied