`
شمانیوز
شما نیوز

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با خانواده شهدا عنوان کرد؛

ارز فی

امنیت و آرامش امروز کشور مدیون از ایثار شهداست

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم گفت: امنیت و آرامش امروز کشور بیش از هرچیز مدیون ایثار و از خودگذشتگی شهدا و خانواده های آنهاست.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، دکتر افشار فتح الهی در دیدار خانواده شهیدان محمد کاملی و محمد توریانی، اظهار داشت: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران و رسیدگی به امور آنان وظیفه همه مسئولان است و باید در اولویت قرار گیرد. وی با بیان اینکه همه ما مدیون خون پاک شهدا هستیم، تصریح کرد: شهدا و ایثارگران به گردن همه آحاد جامعه حق دارند چراکه اقتدار و عزت ایران اسلامی مدیون رشادت و جانفشانی این عزیزان است.

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم همچنین دستوراتی را پیرامون بررسی آخرین وضعیت پروژه احداث گلزار شهدای قشم و ساماندهی این طرح صادر نمود.

گفتنی است در دیدار دکتر افشار فتح الهی سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با خانواده شهیدان محمد کاملی و محمد توریانی، سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان، دکتر افشار فتح الهی سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم، حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا حاجبی امام جمعه شهرستان قشم و جمعی از مدیران سازمان منطقه آزاد و شهرستان قشم نیز حضور داشتند.

23

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied