`
شمانیوز
شما نیوز

سرپرست مدیریت امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد؛

ارز فی

شرکت 175 دانش آموز در پویش کتاب و کتابخوانی

سرپرست مدیریت امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم از انتخاب دانش آموزان برتر و برگزیده در پویش کتاب و کتابخوانی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی خبر داد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، سید مسعود موسوی با بیان این مطلب اظهار داشت: پویش کتاب و کتابخوانی با استقبال 175 دانش آموز برگزار شد و در نهایت 15 نفر از آنها به عنوان دانش آموزان برتر، برگزیده شدند. وی ادامه داد: این پویش در بخش هایی شامل عکاسی از کتاب دوست داشتنی، روان خوانی صوتی دو نفره، معرفی کتاب و کلیپ نقاشی از صفحه کتاب مورد علاقه خود در هفته کتاب و کتابخوانی (15 الی 28 آبان ماه) برگزار شد.

به گفته موسوی؛ برای اجرای این برنامه مدیریت امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان قشم با یکدیگر همکاری داشتند.

سرپرست مدیریت امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم در پایان خاطرنشان کرد: توجه اقشار مختلف به مقوله کتاب و کتابخوانی از جمله مهمترین ویژگی های فرهنگی جزیره قشم است و هر اندازه که توجه افکار عمومی به موضوع مطالعه و کتابخوانی بیشتر جلب شود، جامعه بیشتر در مسیر تعالی فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی قرار می گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied