`
شمانیوز
شما نیوز

در دیدار سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با فرمانده ناوتیپ رزمی 112 ذوالفقار نیروی دریایی سپاه قشم؛

امنیت و اقتدار خلیج‌فارس مرهون حضور سپاه است

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم، امنیت و اقتدار حاکم در خلیج‌فارس را مرهون حضور سپاه دانست.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، افشار فتح الهی در نشست صمیمانه با فرمانده ناوتیپ رزمی 112 ذوالفقار نیروی دریایی سپاه (ندسا)قشم بیان داشت: تأمین امنیت این منطقه استراتژیک توسط نیروهای غیرتمند سپاه، افتخاری برای کشور است.
وی با تأکید بر توان اقتصادی قشم افزود: این منطقه دارای ظرفیت‌های بسیاری به‌ویژه در حوزه ساخت و صادرات تولیدات ملی است که می‌تواند نقش بسزایی در گردش اقتصاد و ارزآوری کشور ایفا کند.
فتح الهی ادامه داد:  قدرت تفاوت نیروهای نظامی ایمان و تعهد آنان است
 فتح الهی، قدرت جنگاوری و دلیل تفاوت نیروهای نظامی ایران با نیروهای نظامی سایر کشورها را در ایمان و تعهد آنان دانست و ادامه داد: نیروهای نظامی ما براى حفظ استقلال، امنیت و تمامیت ارضى ایران، همیشه بااقتدار کامل درصحنه بوده است.
سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم همچنین به قدرت نظامی سپاه اشاره کرد و گفت: دشمن در حوزه جنگ نظامی نمی‌تواند با ما مقابله کند و به همین دلیل به جنگ فرهنگی و اقتصادی روی آورده که لازم است در این راستا برنامه‌ریزی دقیق‌تری داشته باشیم.
یادآور می‌شود، افشار فتح الهی، سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم صبح امروز شنبه 6 آذرماه 1400، با ناو سالار دوم پاسدار اسکندر میرشکاری نسب، فرمانده ناوتیپ رزمی 112 ذوالفقار نیروی دریایی سپاه (ندسا)قشم، به همراه جمعی از فرماندهان سپاه شهرستان قشم و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم دیدار کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید