شمانیوز

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری چهار هزار و ۶۸۲ نفر ساعت آموزش ضمن خدمت برای مدیران و کارکنان این سازمان در طول سال گذشته اطلاع داد.

به گزارش شمانیوز وبه نقل از روابط‌عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، حمیدرضا صادقی با اشاره به تداوم فعالیت های واحد آموزش مدیریت منابع انسانی در دوران کرونا اظهار داشت: توانمند سازی، توسعه، ارتقاء سطح کیفی،  به روز کردن اطلاعات تخصصی و افزایش کیفیت و بهره وری کارکنان از اهداف برگزاری این دوره ها میباشد.

وی افزود: به همین منظور این دوره ها  در سال گذشته به صورت حضوری، آنلاین و آفلاین در قالب ۲۵ دوره عمومی و تخصصی برگزار شده و توانسته قابلیت های دانشی، مهارتی و نگرشی مناسبی را در کارکنان پرورش دهد.

صادقی بر ضرورت برگزاری دوره های آموزشی و حضور تمامی کارکنان در سال جدید تاکید کرد و گفت:  به منظور رسیدن به جایگاه متناسب با اهداف و رسالت سازمانی، مسوولان واحدها باید متناسب با موقعیت  شغلی و وظایف محوله از آموزش هایی متناسب بهره مند شوند.

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم در پایان افزود:  بی‌شک یکی از موثرترین گزینه‌ها برای بالا بردن قابلیت های دانشی،  مهارتی و نگرشی مناسب در کارکنان استمرار در برگزاری دوره های ضمن خدمت است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied