شمانیوز
شما نیوز

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش عید سعید فطر را تبریک گفت

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت عید سعید فطر به شرح ذیل است ؛

به گزارش شمانیوز : پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت عید سعید فطر را در ادامه می خوانید ....

 

بسم الله النور

ماه عبادت و بندگی و بهار معنویت با قدم های میمون و مبارک فطر،عید تهذیب نفس به پایان می رسد. با امید به اینکه فرصت یک ماهه رمضان  و لحظات ناب استجابت ما را در مسیرقرب الهی ثابت قدم تر کرده باشد  فرارسیدن این عید فرخنده و تعمیق پیوند با حضرت دوست را محضر تمامی هموطنان تبریک و تهنیت عرض می کنم .

 

اگرچه امسال به دلیل رعایت شرایط بهداشتی و پیشگیری از شیوع مجدد کرونا ، از برخی رسوم پسندیده نظیر گستردن سفره های افطاری در مراکز تجاری و مساجد کیش جهت ترویج سنت های حسنه اسلامی در ماه مبارک رمضان و راهپیمایی پرشکوه روز جهانی قدس بی نصیب بودیم ، اما امیدوارم در سایه الطاف پروردگار این بحران جهانی به طور کامل برطرف شده و به زودی برگزاری آیین ها و مراسم پرفیض معنوی در جزیره کیش با قوت و حضور حداکثری ساکنان مومن و متعهد این جزیره میسر شود.  

 

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمامی مسلمانان و تبریک حلول ماه شوال و عید سعید فطر،  از خداوند منان می خواهم در عید رحمت و بخشایش یاریمان کند تا با همدلی در راستای تحکیم پیوندهای وحدت و مودت و پیشبرد آرمان های متعالی دین مبین اسلام در جامعه گام برداریم وشاهد برقراری صلح و عدالت در جهان باشیم .

 

                                                                                جعفرآهنگران

                                                                               مدیر عامل سازمان منطقه آزادکیش

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied