شمانیوز
شما نیوز

برگزاری نمایشگاه ملی دستان آسمانی در جزیره کیش

موسسه ملی فرهنگی هنری سوخته نگاری ایران با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش و پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی، نمایشگاه ملی دستان آسمانی را در جزیره کیش برگزار می کند.

به گزارش شمانیوز و به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، مرتضی نداف، موسس و مدیرعامل موسسه ملی فرهنگی هنری سوخته نگاری ایران "چند منظوره" یکی از شرکت های مستقر در پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی از برگزاری نمایشگاه ملی دستان آسمانی از 13 تا 17 تیر در مرکز فناوری های نرم و صنایع خلاق کیش خبر داد.

نداف در خصوص اهداف برگزاری نمایشگاه ملی دستان آسمانی در مرکز فناوری های نرم و صنایع خلاق کیش اظهار داشت: این نمایشگاه هنری با هدف ترویج، توسعه و ارتقای ظرفیت های ملی در اقتصاد هنر را با عنوان ((دستان آسمانی )) در کیش برگزار می کند.

وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: با حمایت و مشارکت سازمان منطقه آزاد کیش، پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی و موسسه آموزشی علوم و فنون کیش، مرکز فناوری های نرم و صنایع خلاق کیش این نمایشگاه هر چه با شکوه تر برگزار خواهد شد.

مرتضی نداف دبیر اجرایی نمایشگاه ملی دستان آسمانی افزود: این نمایشگاه با رویکرد حمایت از هنرمندان نقاط مختلف کشور با معرفی فعالیت های هنری، بازاریابی، فروش در جهت تولید، اشتغال، پشتیبانی و رفع موانع و مشکلات اقتصادی هنرمندان برگزار می شود.

نداف بیان داشت: در این نمایشگاه اولویت ما جذب و معرفی هنرمندان جوان فعال در هنر اصیل و زیبای سوخته نگاری است از این رو سایر آثار هنری تجسمی و سنتی نیز در این نمایشگاه مورد بازدید علاقمندان قرار خواهد گرفت.

گفتنی است: این نمایشگاه از  سیزدهم تا ۱۷ تیر با حضور مدیران ارشد فرهنگی و هنری منطقه آزاد کیش، پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع و موسسه آموزشی علوم و فنون کیش، همچنین مرکز فناوری های نرم و صنایع خلاق فرهنگی کیش با حضور اصحاب رسانه ها برگزارمی شود.

نداف خاطر نشان کرد: بازدیدکنندگان و‌ گردشگران جزیره زیبای کیش، می توانند با مراجعه و رعایت اصول بهداشتی به محل نمایشگاه مراجعه کنند و آثار خود را تا هفتم تیر به این نمایشگاه ارسال کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied