شمانیوز
شما نیوز

با آغاز فرآیندهای عمران شهری در قشم رقم می‌خورد؛

سیما و منظر قشم در مسیر تحول

سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از توسعه عمران شهری باهدف استانداردسازی سیما و منظر شهر قشم خبر داد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، شاهد ملازم با اعلام این خبر اظهار داشت: به دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، فعالیت‌های این مدیریت در دو بخش نگهداشت و توسعه به‌فوریت در دست اقدام است.

وی با اشاره به نیاز قشم به استاندارسازی در حوزه سیما و منظر شهری تأکید کرد: با توجه به هدف‌گذاری سازمان منطقه آزاد قشم برای تبدیل کردن جزیره به مقصد نخست گردشگری کشور، هم‌راستایی فعالیت‌های عمرانی با این هدف یکی از مهم‌ترین وظایف مدیریت امور شهری و روستایی است.

سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز فعالیت‌های توسعه عمرانی در شهر قشم طی هفته آینده خبر داد و گفت: نورپردازی، نصب المان‌های حجمی و نیمکت‌های پارکی و تحول فضای سبز با کاشت گونه‌های مختلف گیاهی و چمن‌کاری معابر و بلوارهای اصلی شهر بخشی از این عملیات است.

به گفته ملازم، در قسمت عمران ابنیه نیز تمامی معایب و نقایص معابر شهر قشم موردبررسی قرارگرفته و اقدامات مرمتی در پیاده‌روها، جدول‌ها و آسفالت سطح شهر به‌زودی آغاز می‌شود.

وی تأکید کرد: هدف دیگر از اجرای عملیات مرمتی، پیشگیری از سوانح ترددی و ترافیکی برای شهروندان می‌باشد.

سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم در پایان از صبر و حوصله شهروندان در مراحل اجرای عملیات عمرانی تشکر کرد و گفت: امیدواریم شهروندان همراه با ما در حفظ و نگهداشت سرمایه‌های عمرانی شهر نقش‌آفرینی کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied