شمانیوز
شما نیوز

به صورت ویدئوکنفرانس با حضور رییس جمهوری صورت گرفت:

افتتاح چهار طرح عمرانی و زیربنایی در منطقه آزاد ماکو

چهار طرح عمرانی و زیربنایی به صورت ویدئوکنفرانسی با حضور دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران در منطقه آزاد ماکو به بهره برداری رسید.

به گزارش شمانیوز و به نقل از پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو،  مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو روز سه شنبه در آئین افتتاح این پروژه ها گفت: پروژه‌ های بزرگراه شهید سلیمانی (گیت ورودی منطقه تا تقاطع بازرگان)  به طول ۵۰ کیلومتر، پروژه مشارکتی پایانه هوشمند و چندمنظوره نوبت دهی و خدماتی، پل تقاطع غیرهمسطح فرودگاه منطقه آزاد ماکو و راه های ارتباطی آن به طول بیش از سه کیلومتر و تاسیسات زیربنایی و محوطه های بخش زمینی فرودگاه آماده افتتاح می باشد.وی افزود: برای این پروژه ها، ۶ هزار و ۵۸۱ میلیارد ریال از محل درآمدهای سازمان منطقه آزاد ماکو و در بخش مشارکتی یک هزار میلیارد ریال توسط بخش خصوصی هزینه شده است.

 

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو ادامه داد: با بهره برداری و افتتاح از این طرح ها برای ۳۶۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال زایی می شود.

همچنین روز گذشته، در راستای تحقق شعار سال جهش تولید، عملیات اجرایی پنج واحد تولیدی و صنعتی با سرمایه گذاری سه هزار و ۷۱۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی و اشتغال زایی ۵۴۰ نفری در شهرک صنایع سبک و سنگین منطقه آزاد ماکو با حضور مسوولان منطقه ای آغاز شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied