شمانیوز
شما نیوز

پیرو درخواست های مردمی و به منظور خدمات دهی بهینه به ساکنان جزیره:

ساعت کاری مسیر دریایی لافت و پهل تا ساعت ۲۴ افزایش یافت

به دستور علی درویش پور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و به منظور خدمات دهی بهتر به مردم جزیره و افزایش رضایتمندی ساکنان، با هماهنگی های صورت گرفته بین مدیریت بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان منطقه آزاد قشم، اداره بنادر و دریانوردی شهرستان قشم و شرکت بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد قشم، ارائه خدمات در بنادر مسافری لافت و پهل از ساعت 22 به ساعت 24 بامداد افزایش یافت.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، این دستور پیرو درخواست های مردمی مبنی بر نیاز ساکنان برای تردد روزانه به شهر بندرعباس برای انجام امور پزشکی، درمانی و اداری صادر شده است.

لازم به ذکر است پیش از این، خدمات ارائه شده به خودروها و مسافران از ساعت 6 تا 22 برقرار بود که با تمهیدات پیش بینی شده از روز چهارشنبه ۲۰ مردادماه 1400،سرویس دهی در این بنادر برای ساکنان جزیره تا ساعت ۲۴ افزایش خواهد یافت.

مسیر دریایی لافت و پهل به عنوان مهم‌ترین معبر مسافران و گردشگران از اقصی نقاط کشور و همچنین رفت و آمد شهروندان به جزیره قشم است که نقش بسیار مهمی در ارائه خدمات حمل و نقل و جابه جایی خودروهای سبک و سنگین و ترانزیت بار و کالا به جزیره دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied