شمانیوز
شما نیوز

با دستور ویژه مدیرعامل منطقه آزاد قشم انجام شد؛

تجهیز سالن ورزشی «حجاب» قشم برای واکسیناسیون

پیرو برگزاری جلسه ویژه ستاد مقابله با کرونا قشم و با دستور ویژه رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم سالن ورزشی حجاب به عنوان دومین مرکز واکسیناسیون شهر قشم در حال تجهیز است.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، با توجه به اهمیت اجرای طرح واکسیناسیون کرونا، سالن ورزشی حجاب با هدف تأمین آرامش بیشتر شهروندان و صرف زمان کمتر برای اجرای این طرح راه اندازی می شود.
هدف از راه اندازی این مرکز تسریع فرآیند واکسیناسیون، صرف زمان کمتر برای متقاضیان، جلوگیری از تجمع و  بهبود دسترسی و همچنین ایجاد تسهیلات رفاهی برای شهروندان قشم می باشد.
گفتنی است، علی درویش پور، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم پیش از این و در جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان قشم گفته بود؛ رفع نیازهای شبکه بهداشت قشم در اولویت این سازمان است و همه معاونت ها و منابع این سازمان آماده تامین کمبودها و امکانات ضروری مورد نیاز بخش بهداشت و درمان هستند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم همچنین تاکید کرده بود که تمامی ظرفیت های موجود در سازمان منطقه آزاد قشم برای تجهیز و توسعه مراکز درمانی جهت قطع زنجیره کرونا، درمان و واکسیناسیون در اختیار ستاد کرونای شهرستان قرار خواهد گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied