شمانیوز
شما نیوز

هیات ورزش های همگانی منطقه آزاد قشم برگزار می کند؛

دوره آنلاین دروس تئوری مربیگری درجه ۳

رییس هیات ورزش های همگانی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره آنلاین دروس تئوری مربیگری درجه ۳ به میزبانی هیات ورزش های همگانی این منطقه آزاد خبر داد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، سمیه شهبازیان ادامه داد: این دوره آموزشی پیش نیاز کلیه رشته های ورزشی از جمله یوگا، پیلاتس، آمادگی جسمانی، ایروبیک، کراس فیت، بادی بالانس، بازی و ورزش کودکان ، تمرینات معلق و... می باشد.

وی اضافه کرد: این دوره آموزشی با هدف ساماندهی و فعالیت قانونی مربیان تمامی رشته های ورزشی در باشگاه های مختلفی با حضور علاقه مندان و فعالان این حوزه برگزار می شود.

رییس هیات ورزش های همگانی منطقه آزاد قشم افزود: برنامه ریزی و طراحی تمرین، تغذیه ورزشی، مبانی آمادگی جسمانی، نقش مربی، ایمنی در ورزش، روانشناسی ورزشی و... سرفصل های این دوره آموزشی هستند.

به گفته شهبازیان؛ علاقه مندان برای شرکت در کلاس های مربیگری رشته های مختلف نیاز است کلاس های تئوری مربی گری را گذرانده باشند و همچنین به غیر از تئوری، باید مدرک مربیگری آمادگی جسمانی درجه سه را اخذ کنند.

لازم به ذکر است، علاقمندان می توانند برای ثبت نام در نخستین دوره حضوری مربیگری از تاریخ 18 مرداد تا 19 شهریورماه با شماره تلفن ۰۹۱۲۹۵۹۶۵۶۰ تماس حاصل نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied