`
شمانیوز
شما نیوز

در بازدید میدانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از روستای گوران صورت گرفت؛

ارز فی

دستور رفع مشکلات جامعه محلی در نخستین روز کاری

سرپرست مدیریت عامل سازمان منطقه آزاد قشم در نخستین روز کاری خود با اعضای شورای اسلامی و دهیار روستای گوران دیدار و دستوراتی برای بررسی و رفع مشکلات این روستا صادر کرد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، ایمن‌سازی و تعریض مسیر ورودی روستا، آسفالت معابر، بازنگری طرح هادی جهت الحاق بخش‌های جدید، احداث موج‌شکن و ساماندهی اسکله صیادی و همچنین رفع مشکل آب آشامیدنی این روستا مهم‌ترین درخواست‌هایی بود که توسط اعضای شورای اسلامی و دهیار روستای گوران مطرح شد.

سرپرست مدیریت عامل سازمان منطقه آزاد قشم در این دیدار دستور داد تا موضوع خرید و تأمین آب موردنیاز روستاها از آب‌شیرین‌کن‌های سطح جزیره با همکاری و همراهی سازمان در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت پذیرد.

همچنین به دستور فتح الهی مقرر شد تا موضوع آسفالت معابر روستایی و ایمن‌سازی مسیر اصلی ورودی روستای گوران توسط معاونت فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم موردبررسی قرار گیرد.

ارائه پیشنهادات عملیاتی توسط شورای اسلامی و دهیاری روستای گوران جهت احداث اسکله صیادی شناور یا احداث موج‌شکن در محدوده این روستا موضوع دیگری بود که در این جلسه پیرامون آن صحبت شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied