`
شمانیوز
شما نیوز

در بازدید سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش:

ارز فی

مشکلات کمپ کارگری سحر بررسی شد

محمدرضا نوایی لواسانی در بازدیدی سرزده از کمپ کارگری سحر، تسریع در رفع مشکلات و نیازهای این قشر زحمتکش را در دستور کار قرار داد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، محمدرضا نوایی لواسانی سرپرست این سازمان با حضور سر زده در کمپ کارگری سحر بر تجهیز و تامین مواردی از جمله  تعاونی و بازار میوه  تره بار با قیمت مناسب ، پیرایشگاه و آرایشگاه، نمازخانه، اجاق گاز، مواد و لوازم بهداشتی برای رفاه حال این قشر و خانواده های آنان تاکید کرد تا مدیران مربوطه به عنوان وظیفه شرعی در اولویت کار خود قرار دهند.

در بازدید سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش از این کمپ کارگری، مشکلات کاری و معیشتی ازجمله معضلات بیمه و مرخصی های بی حقوق، عدم وجود امنیت شغلی از سوی پیمانکاران پس از مرخصی کارگران، دوری از خانواده و عدم امکان استقرار آنها به دلیل هزینه های بالای معیشتی، هزینه های بالای سفر به سرزمین اصلی و دیدار با خانواده از جمله معضلاتی بود که از سوی ساکنان مطرح شد.

بر اساس این گزارش ایجاد آشپزخانه با کمک خیرین، تعبیه مهمانسرای کمپ کارگری سحر برای حضور خانواده های کارگران همچنین رفع مشکلات پخش سیلندرهای گاز در این کمپ از سوی محمد رضا نوایی لواسانی مورد تاکید قرار گرفت.

در این بازدید مقرر شد تا 3 نماینده از بین ساکنان کمپ سحر برای بررسی هرچه بیشتر موضوعات مربوطه با سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش دیدار کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied