`
شمانیوز
شما نیوز

سازمان منطقه آزاد کیش:

ارز فی

تفکر بسیجی لازمه پیشگیری از آسیب های اجتماعی است

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش تفکر بسیجی با رویکرد "انقلابی، فرهنگی و تقویت بصیرت"را لازمه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در جامعه عنوان کرد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، علی فائقی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کیش در دیدار با سرهنگ پاسدار "محمد میرزاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش، ضمن گرامی داشت آغاز هفته بسیج اظهار داشت: بسیج مکتب عبادت مخلصانه است که در طول سال های پس از انقلاب اسلامی در خدمت نظام و حفظ ارزش های انقلاب نقش آفرینی می کند.

فائقی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: بسیج به عنوان بزرگترین و ارزشمندترین سرمایه اجتماعی در برنامه های راهبردی و استراتژیکی نظام در حل مشکلات و تامین نیازهای این کشور گام های موثری برداشته است. وی اظهار داشت: برای حفظ امنیت، آرامش و ایجاد محیطی پاک و سالم برای ساکنان کیش، مسافران و گردشگران در این منطقه نیازمند وحدت و همدلی همه سازمان ها، نهادها به ویژه تعامل سازنده اقشار مختلف مردم و نیروهای بسیجی است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کیش روحیه بسیجی را رمز موفقیت و پیشرفت در حوزه های مختلف کشور عنوان کرد و گفت: طبق رهنمودهای مقام معظم رهبری تمام مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید نسبت به ترویج تفکر بسیجی اقدام کنند و این مهم را سرلوحه کار خود قرار دهند.

علی فائقی افزود: ترویج تفکر بسیجى در جامعه که همان "اخلاص، ایمان به هدف، بالندگى و رشدآفرینى" است، در اذهان عموم جامعه حرکتى همسو به سمت تعالی را به دنبال خواهد داشت.

سرهنگ پاسدار محمد میرزاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش بر لزوم اهمیت همکاری دو جانبه بسیج و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کیش اشاره کرد و گفت: با برخورداری از آمادگی لازم می توانیم در راستای کاهش آسیب های اجتماعی بویژه اعتیاد در سطح جزیره کیش گام های موثری برداریم.

وی افزود: بدون تردید ماموریت ها و مسوولیت های اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر می تواند در این زمینه تاثیر گذار باشد.

سرهنگ میرزاده، افزود: احساس مسئولیت و تعهد در برابر آحاد جامعه، مهمترین و بارزترین ویژگی بسیج است و بسیجیان وحدت و همدلی همه مردم ایران در دفاع از میهن اسلامی را در دستور کار قرار داده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied