`
شمانیوز
شما نیوز

جهت ورود به سایت رسمی"علی بابا"اینجا کلیک کنید alibaba.ir

علی‌بابا بزرگترین و معتبرترین وبسایت خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس در کشور است که در سال ۱۳۹۳ و با شعار تجربه شایسته سفر کار خود را آغاز کرد.

علی‌بابا بزرگترین و معتبرترین وبسایت خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس در کشور است که در سال ۱۳۹۳ و با شعار تجربه شایسته سفر کار خود را آغاز کرد. فروش بلیط هواپیما برای پرواز‌های داخلی اولین خدمتی بود که علی‌بابا به مشتریان عرضه کرد و پس از مدت کوتاهی، بلیط هواپیمای خارجی، بلیط قطار و بلیط اتوبوس هم به سبد محصولات آن اضافه شد.

 

علی‌بابا سامانه پیشرو در زمینه خرید بلیط قطار است. بلیط همه مسیر‌ها از همه شرکت‌های ریلی در سایت علی‌بابا موجود است تا کاربران بتوانند قیمت و امکانات قطار‌ها را با یکدیگر مقایسه کرده و بهترین گزینه را انتخاب کنند.در علی‌بابا امکان خرید آنلاین بلیط اتوبوس در تمام مسیر‌های داخل کشور فراهم شده است

 

جهت ورود به سایت علی بابا اینجا کلیک کنید

 
 
خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس به کاربران کمک می‌کند تا در وقت و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند. سایت علی‌بابا این افتخار را دارد که در راستای رفاه حال همراهان خود، ۱۰۰ درصد پرواز‌های تمامی خطوط هواپیمایی داخلی، شامل پرواز‌های سیستمی و پرواز‌های چارتر را به مشتری ارائه می‌دهد. همچنین با عقد قرارداد همکاری با ۱۵ ایرلاین خارجی توانسته فهرست کاملی از پرواز‌های بین‌المللی را به مشتریان خود ارائه کند.
برای بلیط هواپیمای خارجی، تقویم قیمتی روی سایت قرار گرفته تا مشتریان بتوانند با جست‌و‌جو در آن، با توجه به زمان سفر خود بهترین و مناسب‌ترین قیمت بلیط هواپیما را پیدا کنند.7
 
Capturerfvd
 
در زمینه خرید بلیط چارتر، علی‌بابا مطمئن‌ترین گزینه است؛ چرا که برای پرواز‌های داخلی با بهترین چارترکننده‌ها قرارداد دارد و استرداد آنلاین پرواز‌های کنسل شده را تضمین می‌کند. با اضافه شدن پرواز‌های خارجی علی‌بابا، همین امتیازات هنگام خرید بلیط هواپیما برای سفر‌های خارجی نیز در اختیار کلیه مسافران خواهد بود.
 
 
Capturedfvbn
 
علی‌بابا سامانه پیشرو در زمینه خرید بلیط قطار است. بلیط همه مسیر‌ها از همه شرکت‌های ریلی در سایت علی‌بابا موجود است تا کاربران بتوانند قیمت و امکانات قطار‌ها را با یکدیگر مقایسه کرده و بهترین گزینه را انتخاب کنند.در علی‌بابا امکان خرید آنلاین بلیط اتوبوس در تمام مسیر‌های داخل کشور فراهم شده است.
 
هنگام خرید از علی‌بابا می‌توانید قیمت‌ها و امکانات ناوگان شرکت‌های مختلف اتوبوسرانی را با هم مقایسه و مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید.
 
با علی‌بابا همیشه بهترین‌ها را خواهید داشت و تجربه شایسته سفر را لمس خواهید کرد.
 

جهت ورود به سایت علی بابا اینجا کلیک کنید

 
 
 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

 • علیرضا

  خیلی الی فقط بعضی وقتها گیر داره ولی خیلی عالی عالی عالی عالی است

 • صادق ثاقبی هریس

  عالی

 • نادر

  خواهش میکنم ازتون خیلی هزینه اشتباه در روز جهت خرید بیلیط ها میشه و برگشتی داده نمیشه خواهش میکنم از برنامه خرید بلیط هاتونو کاری کنید اگر کد ملی شماره باسبورتی اشتباه بود سایت تایید نزنه و بیلیط لقوی وجود داشته باشه

 • مریم مقصودلو

  سلام خسته نباشید
  من امروز خرید آنلاین بلیط قطار داشتم۱۳۹۸/۸/۱۷ هنگام پرداخت و صدور بلیط بعد از کسر مبلغ از حسابم اینترنت با مشکل مواجه شد و بلیطی برایم صادر نشد برای بازگشت مبلغ به حسابم چه کار کنم؟

این خبر را از دست ندهید