شمانیوز

همکاری مشترک پژوهشکده بیمه و شرکت بیمه ایران صورت گرفت:

اولین جلسه کمیته راهبری پژوهشکده بیمه و شرکت بیمه ایران صبح امروز با حضور معاون برنامه‌ریزی و نوآوری و مدیرکل آموزش و پژوهش شرکت بیمه ایران و رییس ، معاون پژوهشی و رییس دفتر نوآوری و ارتباط با جامعه و صنعت پژوهشکده بیمه در محل شرکت بیمه ایران تشکیل شد.

همکاری مشترک پژوهشکده بیمه و شرکت بیمه ایران صورت گرفت:

برگزاری اولین جلسه کمیته راهبری

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی پژوهشکده بیمه با توجه به راهبرد جدید پژوهشکده مبنی بر حضور فعال در صنعت و نهادهای مرتبط با آن و فراهم‌سازی امکان حضور موثر صنعت در فعالیت‌های علمی پژوهشکده بیمه و استقبال شرکت بیمه ایران از راهبرد جدید پژوهشکده و پیشنهاد برنامه توسط این شرکت، جلساتی در قالب کمیته‌های فنی تشکیل و موضوعاتی برای همکاری‌های مشترک در این کمیته‌ها به تصویب رسید.

 

بر پایه این گزارش این جلسات با هدف سازمان‌دهی ارتباط مستمر و همکاری‌های متقابل پژوهشکده با شرکت بیمه ایران، پاسخگویی به نیازهای پژوهشی و نوآورانه‌ صنعت و استفاده از ظرفیت‌های دانشی و فنی شرکت بیمه ایران در فعالیت‌های علمی و تحقیقاتی پژوهشکده تشکیل می شود.

 

این گزارش می افزاید طبق توافق صورت گرفته مبنی بر ارائه و بررسی مصوبات کمیته فنی در کمیته راهبری، سه موضوع تکافل، همکاری در پنل‌های بیست و ششمین همایش بیمه و توسعه و اصلاح و بازنگری کتاب اصول ، مقررات و رشته های بیمه در اولین جلسه کمیته راهبری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

لازم به ذکر است این جلسات به طور مستمر برگزار خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه