شمانیوز

با حضور وزیر آموزش و پرورش صورت گرفت:

مدرسه خلیج فارس (بانک قرض الحسنه مهرایران) طی آیینی با حضور وزیر آموزش و پرورش، استاندار کرمانشاه، رییس سازمان نوسازی مدارس کشور و جمعی از مسئولین استانی، در شهرستان زلزله زده ثلاث باباجانی افتتاح شد.

 

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، مدرسه خلیج فارس شهرستان زلزله زده ثلاث باباجانی ۸ کلاس درسی دارد که هزینه ساخت و احداث آن را کارکنان بانک قرض الحسنه مهرایران به ارزش چهارمیلیارد و پانصد میلیون ریال پرداخت کرده اند.

این مدرسه، در آیینی متمرکز و همگام با ۷۲ مدرسه ساخته‌شده دیگر بعد از زلزله در این شهرستان، در اولین سفر محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش به استان کرمانشاه افتتاح شد.

ساخت ۳ باب مدرسه در روستاهای سوخور عبدی، بابارستم و ژاومرگ سفلی از توابع شهرستان زلزله زده گیلانغرب به اعتبار چهار میلیارد و پانصد میلیون ریال از دیگر اقدامات بانک قرض الحسنه مهرایران در استان کرمانشاه است که هزینه آن ازمحل بودجه تبلیغات بانک تقبل شده و تاکنون بالغ بر ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

همچنین، این بانک در راستای تحقق مسئولیت های اجتماعی خود و حمایت از توسعه عدالت تحصیلی در مناطق کمتر برخوردار کشور به احداث مدرسه ۴ کلاسه روستای کهنانیکش بخش دشتیاری استان سیستان و بلوچستان نیز اقدام کرده است.

اعتبار این پروژه ۵ میلیارد ریال پیش بینی شده است که ازمحل بودجه تبلیغات بانک قرض الحسنه مهرایران پرداخت شده و تاکنون بالغ بر ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه