شمانیوز

آپ در هفتمین ماراتن برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور که با هدف شناسایی تیم‌های برنامه‌نویسی برجسته کشور، شناسایی ایده‌های بکر و خلاقانه و ورود این تیم‌ها به بازار کار حامی طلایی این رویداد شد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از خبرطلایی 3443، آپ در هفتمین ماراتن برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور که در دانشگاه صنعتی شریف برگزارشد، توسط داور و منتورهایی که از پرسنل واحد فنی و منابع انسانی آسان پرداخت بودند با هدف شناسایی تیم‌های برنامه‌نویسی برجسته کشور، شناسایی ایده‌های بکر و خلاقانه و ورود این تیم‌ها به بازار کار حامی طلایی این رویداد شد.

در هفتمین ماراتون برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور، تیم‌هایی از قبیل برنامه‌نویس، گرافیست و ایده‌پرداز با حضور حدود ۲۶۰ برنامه‌نویس در قالب تیم‌های ۲ تا ۴ نفره، ۴۸ ساعت فرصت داشتند تا نسخه اولیه یک برنامه کاربردی تلفن همراه را طی یک سری قوانین و مقرات خاص طراحی و پیاده‌سازی کرده و به تیم داوری ارائه دهند. در کل این مدت، تیم‌ها در محل برگزاری رویداد قرنطینه بودند و تیم‌های داوری و مشاور به صورت کامل بر نحوه عملکرد تیم‌ها نظارت داشتند. در انتها تیم‌های برتر با نظر داورها به مرحله نهایی راه پیدا می‌کردند و فرصت داشتند تا مجدداً برنامه خود را برای داوران ارائه دهند.

 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  آنچه دیگران میخوانند :
   
   روی خط رسانه