شمانیوز

وزیر صمت با تقدیر از زحمات کارکنان نیروی انتظامی تاکید کرد :وزیر صمت با تقدیر از زحمات کارکنان نیروی انتظامی تاکید کرد :

وزیر صنعت، معدن و تجارت به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور در جمع نیروهای انتظامی مستقر در این وزارتخانه با تقدیر از زحمات تمام کارکنان این یگان نظامی ارزشمند، گفت: امروز همه فعالیت های صنعتگران، معدنکاران، بازرگانان و اصناف ما مرهون امنیتی است که در سایه جانفشانی ها و زحمات شما عزیزان فرآهم آمده است.

به گزارش شمانیوز و به نقل از  شاتا، رضا رحمانی در این دیدار خاطر نشان کرد: تقدیر حاضر به نمایندگی از تمامی پرسنل زحمتکش نیروی انتظامی در همه واحدهای زیر مجموعه آن است که ضمن تبریک این ایام برای یکایک این عزیزان آرزوی سلامتی و بهروزی دارم.

وی افزود: تمامی یگان های نظامی کشورمان در همه بخش ها اعم از سپاه پاسداران، ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی انتظامی زمینه ای قدرتمند از اقتدار و امنیت در کشورمان فرآهم آورده اند که امروز تولید و تجارت ما علیرغم همه محدودیت ها اهداف بزرگ خود را در کمال آرامش به پیش می برد و این جای تقدیر و تشکر دارد.

گفتنی است وزیر صنعت، معدن و تجارت در این دیدار با تقدیم شاخه گل به هر یک نیرهای انتظامی مستقر در این وزارتخانه از زحمات ایشان تشکر نمود.

 

 


 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه