شمانیوز

مدیرعامل هلدینگ صدرتامین در نمایشگاه minex 2019:

نشست خبری دکتر سلیمانی، مدیرعامل هلدینگ صدر تامین و مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با حضور خبرنگاران در غرفه ذوب آهن در نمایشگاه minex 2019دوشنبه 15 مهرماه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان: دکتر سلیمانی، در این نشست خبری  عنوان کرد :  صدرتامین ، یکی از هلدینگ های شستا است و ۱۳ شرکت مدیریتی و ۱۲ شرکت غیر مدیریتی داردکه در اردیبهشت امسال این شرکت بورسی شد.

وی افزود : هلدینگ صدر تامین در 6 ماهه نخست سال ،  ۱۶۴۰ میلیارد تومان فروش داشته و بودجه فروش در این مدت  30 درصد بیش از مقدار پیش بینی شده ، محقق شده است ضمن اینکه درصد پوشش بودجه تولید این شرکت نیز 15 درصد بیشتر از بودجه مصوب است   .

دکتر سلیمانی با بیان اینکه ،  استراتژی ما این است که با کسانی که ایده دارند به تولید محصولات با ارزش افزوده بپردازیم ، افزود :  نهضت داخلی سازی در ذوب آهن اصفهان با تولید ریل تبلور پیدا کرده است  و لیست قطعاتی که وارداتی است در تمام شرکت های هلدینگ آماده شده تا با کمک معاونت علمی و شتاب دهنده و فراخوانی که منتشر می شود ، بومی سازی شوند .

وی دو برابر کردن EPS  را یکی  از سیاستهای کلی این هلدینگ دانست وگفت :  اولین شتاب دهنده تخصصی معدن و صنایع معدنی هستیم وهمچنین صادراتی کردن ۳۰ درصد تولید را در برنامه داریم  .

مدیرعامل هلدینگ صدر تامین اظهار داشت : دنبال این هستیم که زنجیره تامین را در خود بنگاه داشته باشیم و تامین مواد اولیه و زیرساخت از جانب خودمان باشد همچنین  در تلاشیم با اقداماتی ،  ارزش افزوده ایجاد کنیم و ‌جلوی خام فروشی گرفته شود .

دکتر سلیمانی همچنین از رشد 42 درصدی ارزش پرتفوی بورسی هدلینگ صدرتامین طی 4 ماه گذشته خبر داد و گفت : ارزش پرتفوی بورسی این هدلدینگ در مهرماه 1398 به رکورد تاریخی   10 هزار و 100 میلیارد تومان رسیده است .

مدیر 2

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه