شمانیوز

اختصاصی شمانیوز/

همراه اول این روزها با تبلیغات نوآورانه در فضای دیجیتال در حوزه مسئولیت های اجتماعی گامی بلند برداشته است به طوری که این اپراتور را در حوزه تبلیغات منحصربفرد کرده است.

به گزارش شمانیوز، این روزها که بحث خدمت رسانی به متقاضیان با سودهایی برای شرکت ها همراه است، هر یک از شرکت های خدمات رسان ارتباطی در تلاش هستند با ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات خود بیشترین رضایت مندی را برای مخاطبین خود حاصل کنند.

اما در این میان برخی برای مطرح کردن خود به عنوان شرکت برتر در حوزه خدمت موردنظر دست با دامان روش های نا متعارف می شوند و جنجال به پا می کنند از جمله اینکه خدمات بهینه دیگر شرکت ها را زیر سوال می برند.

اینگونه رفتارهای حاشیه ساز منجر به آشفتگی در بازار حوزه ارتباطات کشور می شود به طوری که بازار مکاره ای را در این عرصه ایجاد می کند.

در این میان برخی دیگر از این شرکت ها علاوه بر اینکه خدمات به روز ارائه می دهند این خدمات را از طریق مختلف معرفی می کنند تا دربرگیری جامعه در آن بیشتر باشد به عبارت دیگر در تلاش هستند هیچ یک از اقشار جامعه را به عنوان استثنا لحاظ نکنند و خدمات خود را برای تمامی اقشار جامعه در تمامی سطوح تعریف کنند.

شرکت ارتباطات سیار ایران این روزها با جهش مثبت دیگری وارد فضای تبیلغات محیطی شده است و این مهم را معطوف به رویکرد مسئولیت اجتماعی خود کرده است، می توان گفت که این سناریوی جدید همراه اول برای ارتقای سطح کیفی خدمات خود در حوزه مسئولیت های اجتماعی است.

این رویکرد نوآورانه همراه اول این بار نیز با استقبال بی‌نظیری روبرو شد چرا که با تغییر و تولید محتوای دیجیتال همراه شده و تولید محتوای خلاق را در دستور کار خود قرار داده است.

بر همین اساس همراه اول در ویدئوهای آموزشی صفحه اینستاگرام خود از این پس برای ناشنوایان زیرنویس فارسی تولید می کند . همچنین این اپراتور برای ارج نهادن به مقام پدر و مادر ویدئوهایی در این راستا با هدف تکریم مقام بلند والدین تولید کرده است.

بدون شک این رویکرد خلاقانه در آشفته بازار اپراتورها در فضای دیجیتال و خلاقیت در تبلیغات محیطی و تیزرها با چنین رویکردی قابل تحسین بوده چراکه بدون زیرسوال بردن خدمات سایر اپراتورها خدمات خود را به بهترین شکل ممکن معرفی می کنند و ارائه می‌دهند.

روایت جالب همراه اول در فضای دیجیتال و تبلیغات محیطی بیش از آنچه که معرفی کننده این اپراتور باشد، تاثیر قابل توجهی در ارتقای ارزش های اجتماعی و خانوادگی داشته است.

همراه اول در روایت داستانی خود با موضوع اینکه «ارتباط عاشقانه را یکطرفه نکنید» به مقوله تماس های خانوادگی پرداخته و تاکید دارد که پدر و مادر همیشه برای ما در دسترسند، این ارتباط عاشقانه را یک طرفه نکنیم. اپراتور اول این مهم را جزئی از مسئولیت های اجتماعی خود قرارداده است.

بر اساس این گزارش، همراه اول در راستای تحقق چشم‌انداز خود به‌عنوان «محبوب‌ترین شرکت ایرانی» و نیز جهت تحقق اهداف راهبردی مسوولیت اجتماعی‌اش؛ و با توجه به فرآیندهای تصمیم‌گیری و ارزیابی موجود، فعالیت‌های مسوولیت اجتماعی‌اش را ذیل این محورهای هشت‌گانه‌ی تعریف کرده است:

۱. خیریه: اقداماتی که با هدف کمک به نیازمندان و بیماران انجام می‌شوند.

۲. رفتارهای حامیانه: حمایت (اعم از حمایت مالی، اطلاع‌رسانی، هدیه و ...) از فعالیت‌هایی که توسط سایر مجموعه‌ها (شرکت‌ها، سازمان‌ها، نهادها و ...) انجام می‌شوند.

۳. محیط زیست: اقداماتی که با هدف حفظ محیط زیست و منابع طبیعی انجام می‌شوند.

۴. اشتغالزایی: اقداماتی که به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم منجر به ایجاد فرصت‌های شغلی می‌شود.

۵. مشتری‌مداری: اقداماتی که در راستای پاسخگویی به انتظارات مشتریان انجام می‌شوند.

۶. سلامت و بهداشت: اقداماتی که با هدف گسترش سلامت و بهداشت انجام می‌شوند.

۷. فرهنگ‌سازی: اقداماتی که با هدف ارتقای فرهنگ در زمینه‌های مختلف انجام می‌شوند.

۸. آموزش: اقداماتی که با هدف ترویج و گسترش آموزش انجام می‌شوند.

 

گزارش:معصومه افلاکی

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه