شمانیوز

مهندس یزدی زاده در همایش نقش مدیران درنظام پیشنهادها:

مهندس یزدی زاده مدیر عامل ذوب آهن اصفهان در همایش آموزشی نقش مدیران در تحقق اهداف و برنامه های نظام پیشنهادها در ذوب آهن اصفهان که با حضور معاونین و مدیران شرکت چهارشنبه 17 مهر ماه در تالار تشریفات روابط عمومی برگزار شد ، طی سخنانی با اشاره به سابقه و جایگاه نظام پیشنهادها در این مجتمع عظیم صنعتی به آسیب شناسی برنامه های مشارکتی پرداخت .

به گزاشر خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان: مهندس یزدی زاده در ادامه از تمامی مدیران شرکت خواست که با جدی گرفتن پیشنهادها و تشکیل جلسات آبشاری در حوزه های مسئولیتی خود، انگیزه های کاری و تعلق سازمانی را افزایش داده و نظام های مشارکت سازمانی را نه به عنوان تکلیف بلکه به عنوان وظیفه همگانی ترویج دهند. همچنین ضمن پرهیز از نظرات شخصی  مبانی و اهداف مورد نظر برای جهت دهی پیشنهادها را مشخص کنند .

وی افزود : وقتی کسی پیشنهادی می دهد ، این به معنای ارزش قایل شدن او برای سازمان است و مدیران باید این روحیه و احساس را با افتخار و احترام پذیرفته و در صدد تکمیل و بهره برداری مناسب از آن برآیند.

 در ادامه این همایش آموزشی دکتر سعید فتح اللهی راد، صاحب نظر و طراح ملی همایش نظام پیشنهادها در کشور ،  در سخنرانی خود به نقش رهبران سازمانی در تحقق اهداف و برنامه های نظام پیشنهادها پرداخت و گفت : در هر پیشنهاد، جدید بودن ومفید بودن نهفته است و به عبارتی عبور از سطح اجرای هرکاری تعیین شده است. در سازمان ها مدیران به عنوان انجام دهنده وسازمان دهنده کارها وظیفه بهبودها وپیشنهادات جدید را نیز بر عهده دارند و باید به طور مرتب موضوع و بذر پیشنهاد ارایه دهند.پیشنهادها نیز نباید در مدتی طولانی بررسی شده و به راحتی رد شوند ،بلکه باید با چکش کاری اصلاح و تکمیل گردند.

وی افزود : نظام پیشنهادها در هر سازمان تبلور توان مدیریتی آن سازمان است.در کشور ما نیز در مقایسه با دیگر کشورها  کمتر به این موضوع توجه شده است .در ذوب آهن اصفهان نیز علی رغم گسترش این نظام و پذیرش نتیجه وکارایی قابل توجه آن از تمامی ظرفیت ها در این زمینه استفاده نشده است.

یزدی1

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه