شمانیوز

بانک قرض الحسنه مهر ایران در همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی تاکنون به ۲۸۸۰ نفر از دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارکنان متقاضی سفر به عتبات عالیات بر اساس معرفی دانشگاه، تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت کرد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از ایبِنا، این بانک امسال نیز همانند سال گذشته پرداخت تسهیلات قرض الحسنه سفر دانشجویان به اعتبات عالیات را در دستور کار خود قرار داده است.

بر این اساس  طی یک هفته بالغ بر ۲۸۸۰ فقره وام قرض الحسنه به دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت شده است. شایان ذکر است، این تسهیلات با هدف تامین و رفع احتیاجات ضروری سفر دانشجویان به عتبات عالیات در اربعین حسینی (ع)، توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران به معرفی شدگان از سوی دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت می شود.

مبلغ تسهیلات قابل پرداخت به هریک از دانشجویان معرفی شده ۱۰ میلیون ریال و برای اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه آزاد حداکثر ۳۰ میلیون ریال است. تسهیلات ارائه شده بر مبنای عقد قرض الحسنه و با کارمزد ۳ درصد است و مدت بازپرداخت تسهیلات اعطایی حداکثر ۲۰ ماه است.

بر اساس مفاد این قرار داد دانشجویان متقاضی می توانند با اخذ معرفی نامه از سامانه ساجد دانشگاه آزاد اسلامی به شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه مراجعه کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied