شمانیوز

استاندار قم با اشاره به لزوم حرکت در مسیر رونق تولید در استان، رویکرد اصلی بانک کشاورزی را حمایت ویژه از تولیدکنندگان برتر و کارآفرینان نمونه دانست.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان قم ، دکتر بهرام سرمست استاندار قم در بیست و دومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اظهار کرد: ماهیت و تکلیف کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان پیگیری درخواست های تولید کنندگان و حمایت از کارفرمایان برتر و نقش آفرین در عرصه تولید است و در این مسیر سازمان ها و دستگاه های استان بایستی مسائل حقوقی و قضایی فی مابین را حل وفصل کنند.

استاندار قم به طرح های توسعه محور کشاورزان و تولید کنندگان استان اشاره و اضافه کرد: پیرامون واگذاری اراضی و یا تمدید قراردادهای اجاره با نظارت دستگاه های متولی اقدامات لازم اجرایی شود و اولویت تصویب این طرح ها با کارآفرینانی باشد که در استان فعال هستند و توانمندی آنها ثابت شده است.

استاندار قم  درادامه جلسه کارگروه با بیان اهتمام همه مدیران در خدمت به کار آفرینان و تولید کنندگان به عنوان ارباب رجوع، بر ضرورت همراهی بخش دولتی وخصوصی در اجرای مصوبات حمایتی استان در حوزه اقتصاد و رونق تولید تاکید واز عملکرد و نقش موثر بانک کشاورزی درحمایت از بخش کشاورزی ورونق تولید قدردانی کرد .

استاندار قم پیش از این جلسه از سه مجتمع کشاورزی باغ وترمینال پسته و پرورش گل محمدی در روستای رحمت آباد از توابع بخش مرکزی بازدید کرد.

 


 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید