شمانیوز

وزیر اقتصاد در حاشیه جلسه هیات دولت:

فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اینکه نوسانات شاخص بورس در حد فعلی قابل قبول است، گفت: بازار سرمایه همواره مدیریت می شود تا به یک سطح قابل قبول برسیم.

به گزارش شمانیوز و به نقل از  پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، وزیر اقتصاد در حاشیه جلسه امروز هیات دولت و در جمع خبرنگاران به مشکلات لایحه مالیات بر ارزش افزوده در مجلس اشاره کرد و گفت: بارها گفته‌ایم که مواردی از مشکلات که نیازمند اصلاح خود قانون است در مجلس در حال بررسی است. در صحن مطرح شده و به خاطر بخشی از مشکلات این موضوع دوباره به کمیسیون اقتصاد مجلس بازگردانده تا مجدداً بررسی شود.

 

وی افزود: در پیگیری هایی که من داشتم رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفتند که از هفته بعد این موضوع در دستور جلسات کمیسیون قرار می‌گیرد، اما درباره آن موادی که باید اصلاح شود به تبع آن شیوه نامه ها و دستور کار هم باید اصلاح شود که این سیر کمک می کند بسیاری از مشکلاتی که الان مطرح است حل شود، پس عزیزان صبر کنند تا این موارد انجام شود.

 

وی در پاسخ به پرسش دیگری درباره نوسانات شاخص بورس و علت آن، اظهار کرد: در بازار بورس نوسانات در حد فعلی به نظرم باید قابل قبول باشد؛ چرا که می دانید آن زمانی که بورس داشت رشد پیدا می کرد برخی از صاحب نظران دلسوز با من تماس می گرفتند و نگرانی خود را اعلام می کردند که این رشد خیلی سریع، تند و مستمر دارد رخ می‌دهد که البته آن هم واقعا حباب نبود؛ چرا که ما با عرضه سهام تلاش کردیم عمق بازار را افزایش دهیم و الان هم موضوع مدیریت می شود تا به یک سطح قابل قبول در بازار بورس برسیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه