شمانیوز

نماینده مردم اراک، کیجان و خنداب در مجلس گفت:

باید هرچه سریعتر وضعیت مدیریت هپکو تعیین تکلیف و در این فرآِیند از ظرفیت افراد توانمند، آشنا به صنعت و... استفاده شود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از فلزات آنلاین: علی اکبر کریمی در گفت‌وگویی درباره آخرین وضعیت هپکو و آذرآب، اظهار داشت: براساس آخرین تصمیمات اخذ شده در هیات واگذاری بنگاه‌های دولتی، قرارداد با خریدار سهام هپکو، لغو و مقرر شد؛ سهام این شرکت به دولت بازگشته و پس از تعیین مدیر از سوی دولت، اقدامات لازم به منظور ایجاد ثبات، آرامش، رونق تولید و... در این واحد صنعتی انجام شود.

مادامی که چرخ تولید در هپکو به حرکت در نیاید مشکل این شرکت رفع نمی‌شود

نماینده مردم اراک، کیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت باید برای واگذاری سهام هپکو دقت نظر و تامل کافی را لحاظ کند، افزود: اگرچه حقوق 6 ماه نخست سال 98 کارگران هپکو پرداخت شده اما مادامی که چرخ تولید در این واحد صنعتی به حرکت در نیاید مشکل این شرکت رفع نمی‌شود چراکه ظرف چند روز آینده باید حقوق مهر ماه پرداخت شود و نمی‌توان مجدد از بانک ملی برای پرداخت حقوق‌ها وام گرفت.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: سازمان خصوصی سازی باید هرچه سریعتر وضعیت مدیریت هپکو را تعیین تکلیف کند و در انتخاب مدیر، افراد توانمند، آشنا به صنعت و... را به کار گیرد تا ظرفیت این واحد صنعتی به درستی استفاده شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی با خانه ملت درباره وضعیت شرکت آذرآب، اضافه کرد: اگرچه باید برای تغییر سهامدار آذرآب اقدامات مناسب انجام شود اما متاسفانه تاکنون پیگیری‌های لازم برای تحقق این امر صورت نگرفته و سهامداری که اهلیت و توانایی لازم را داشته باشد تا سهام آذرآب را از بانک کشاورزی خریداری کند، پیدا نشده است.

حقوق کارگران آذرآب به تاخیر افتاده است

نماینده مردم اراک، کیجان و خنداب در مجلس تصریح کرد: حقوق کارگران آذرآب نیز همانند گارگران هپکو به تاخیر افتاده است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied