شمانیوز

در شرکت پتروشیمی اروند:

مانور دورمیزی در شرایط اضطراری با حضور مدیرعامل این شرکت به عنوانِ رییس کمیته واکنش اضطراری(EMT) و رییس مجتمع به عنوانِ فرمانده صحنه حادثه (ICT) به منظور افزایش آمادگی لازم و واکنش مناسب به هنگام بروز حادثه و وضعیت غیر قابل پیش بینی برگزار گردید.

 

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی پتروشیمی اروند، مانور دورمیزی در شرایط اضطراری با حضور مدیرعامل این شرکت به عنوانِ رییس کمیته واکنش اضطراری(EMT) و رییس مجتمع به عنوانِ فرمانده صحنه حادثه (ICT) به منظور افزایش آمادگی لازم و واکنش مناسب به هنگام بروز حادثه و وضعیت غیر قابل پیش بینی برگزار گردید.در این جلسه ابتدا فیلمی از یک حادثه واقعی نمایش داده شد و تمامی اعضای تیم EMT، ICT به بررسی نقش ها و وظایف اعضای تیم و به ویژه نقش فرماندهی در کنترل و هدایت حادثه پرداختند.


در ادامه، مدیرعامل پتروشیمی اروند و رییس کمیته واکنش اضطراری به تشریح ساختار EMT و ICT و نحوه تعامل و تشکیل این تیم در زمان حادثه پرداخت.


وی با اشاره به اینکه در زمان حادثه بخش های طرح ریزی عملیات، لجستیک، مالی، اداری و فرماندهیِ حادثه نقش اساسی دارند، اطلاع رسانی صحیح و به موقع، کنترل اخبار فضای مجازی و جلوگیری از گسترش شایعات را حائز اهمیت دانست.

در پایان این جلسه ، بر لزوم برگزاری منظم تمرینات دورمیزی بر اساس pip های تدوین شده تاکید گردید.

 

 

 

پایان پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه