شمانیوز

معاون وزیر صمت و رئیس هیات ایمیدرو عنوان کرد :

کمیته سنگ آهن امسال با هماهنگی معاونت معدنی وزارت صمت و با همراهی خوب وزارتخانه در ایمیدرو تشکیل گردید که سازماندهی موثری در زمینه تامین سنگ آهن را در پی داشت.

به گزاش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان: وی افزود : شرکت های معدنی ملزم به تامین سنگ آهن فولاد سازان بزرگ به ویژه ذوب آهن و فولاد مبارکه شدند و این الزام به عنوان یک دستورالعمل در کمیته سنگ آهن تدوین شده که از طریق جلسات منظم این موضوع پیگیری می شود همچنین با وضع قوانین نیز تا حدودی جلوی صادرات مواد اولیه گرفته شده است.

رییس هیات عامل ایمیدرو تصریح کرد : ایمیدرو زمینه ساز توسعه صنایع معدنی است تا جایی که رشد تولید فولاد کشور در هشت ماهه ماهه اول سال میلادی به شش و نیم درصد رسیده است. همچنین ایمیدرو به اکتشافات جدید توجه بیشتری دارد و 650 کیلومتر مربع تاکنون احصاشده و ذخائر قابل اعتمادی به منابع معدنی کشور افزوده شده است.

دکتر غریب پور خاطر نشان کرد : رویکرد اصلی ایمیدرو در صنایع مادر رویکرد توسعه ای است لذا ظرفیت های توسعه باید در بنگاههای بزرگ ایجاد شود تا بیشترین سود به کشور بازگردد.

این مقام مسئول گفت : ایمیدرو با ایجاد روابط سازنده بین بنگاههای اقتصادی،به دنبال حل مشکلات بنگاه های بزرگ صنعتی و معدنی است.

مل2

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه