شمانیوز

​سیستم همکاری در فروش یک مدل بازاریابی است که در آن هم فروشنده هم کسی که محصولات فروشنده را معرفی و تبلیغ می‌کند، منفعت کسب می‌کنند. از طرفی فروشنده فقط زمانی هزینه می‌کند که کالایی فروش رفته باشد و از طرف دیگر کسانی که در فروش همکاری می‌کنند، با معرفی محصولات فروشنده‌های مختلف، درآمد خوبی کسب می‌کنند.

به گزارش شمانیوز؛ سیستم کسب درآمد دیجی کالا از فروردین سال ۹۷ آغاز به کار کرده است و تاکنون بیش از ۵۰,۰۰۰ کاربر در این سیستم ثبت نام کرده‌اند و این کاربران به بیش از ۲۳,۰۰۰ رسانه ثبت کرده‌اند که بیش از نیمی از آنها مربوط به شبکه های اجتماعی است.

 

خبر مهم در سیستم کسب درآمد دیجی‌کالا

حال که با سیستم کسب درآمد  دیجی کالا آشنا شدید جالب است بدانید که از  مورخ ۲۴ مهر ماه ۹۸ همه کمیسیون‌های این سیستم دو برابر خواهند شد و بدین ترتیب فرصت‌های بهتری برای کسب درآمد بیشتر برای شما فراهم خواهد شد. اگر تا کنون در این سیستم ثبت نام نکرده‌اید همین حالا به این صفحه مراجعه کنید و شغل دوم خود را از همین امروز آغاز کنید.

 

این سیستم شامل چهار بخش است:

سایت یا شبکه اجتماعی همکار: اولین قسمت سایت یا صفحه شبکه اجتماعی شما است. شما به عنوان بازاریاب محصولی را در رسانه خود معرفی می‌کنید؛ بیننده جذب آن می‌شود و به قصد بررسی و خرید روی لینک کلیک می‌کند.

دیجی کالا: شخص خریدار از سایت همکار به سایت اصلی منتقل می‎شود. سیستم به سایت دیجی کالا (که محصول در آن قرار دارد) کمک می‌کند سایتی که خریدار را فرستاده پیدا کند.

خریدار: کسی که محصول را می‌خرد.

کمیسیون: شرکت اصلی به سایت معرفی کننده محصول، درصدی به عنوان کمیسیون پرداخت می‌کند.

 

مزیت سیستم کسب درآمد دیجی‌کالا

از جمله مزایایی که سیستم کسب درآمد برای بازاریابان خود فراهم می‌کند عبارتند از:

انجام این کار نیاز به محل کار ثابت ندارد.

 

فرد بازاریاب بدون اینکه در ساخت و نگهداری محصولات مسئولیتی داشته باشد به فروش آن می‌پردازد و سود زیادی کسب می‌کند.

از دیگر فواید این کار ساعت کاری منعطف است. در هر زمان و هر مکانی می‎توانید کارتان را انجام دهید؛ تنها چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر متصل به شبکه اینترنت است.

برای شروع این کار نیاز به سرمایه اولیه زیاد ندارید!

 

میزان درآمد ماهیانه در سیستم کسب درآمد  دیجی کالا

میزان درآمدی که شما از این سیستم کسب می‌کنید به عوامل مختلفی از جمله رسانه ثبت شده، میزان فعالیت روزانه، محصولاتی که به تبلیغ آنها می‌پردازید و … بستگی دارد. زمانی که فعالیت خود را در سیستم آغاز می‌کنید سطح رسانه شما برنزی خواهد بود و اگر تعداد سفارشاتی که از طریق رسانه شما ثبت می‌شوند به میزان مشخصی در ماه برسد، سطح شما تغییر خواهد کرد و میزان کمیسیونی که به شما تعلق میگیرد و همچنین درآمد شما افزایش خواهد یافت. بنابراین به همان نسبت که برای فعالیت و افزایش بازدید رسانه خود تلاش کنید میزان درآمدی که از این طریق کسب می‌کنید افزایش خواهد یافت. درآمدهایی که تاکنون از طریق این سیستم کسب شده است از ماهیانه ۲۰۰ هزار تومان تا ماهیانه ۷۰ میلیون تومان گزارش شده است که این میزان به صورت مستقیم با نوع رسانه کاربر در ارتباط است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه