شمانیوز

مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان به همراه دیگر مسئولین این شرکت ، در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات راه سازی و صنایع وابسته" ایران کانمین 2019" نشست هایی با تامین کنندگان سنگ آهن جهت دست یابی به راه کارهای رفع موانع تامین این ماده مورد نیاز صنعت فولاد برگزار نمودند .

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان: در این نشست ها که دکتر زارع اشکذری عضو هیات مدیره و قائم مقام بازرگانی مدیرعامل ذوب آهن ، مهندس صالحی معاون خرید و جمعی دیگر از مسئولین این شرکت حضور داشتند ، مهندس یزدی زاده با تاکید بر حفظ و تامین منافع مشترک و متقابل ذوب آهن اصفهان و تامین کنندگان گفت : منافع شرکت های معدنی از جمله سنگ آهن و زغال سنگ و شرکت های فولادی در هم تنیده شده و از این رو تعامل بیشتر بین این شرکت ها ، منافع مشترک آنها را به صورت برد – برد تامین می کند .

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با تاکید بر حفظ کرامت سازمانی شرکای تجاری و تامین کنندگان افزود : منافع استراتژیک و درازمدت هم ما در گرو حمایت از تولید داخل است و قطعاً شکوفایی اقتصادی کشور نیز از رهگذر تولید محصولات داخلی رقم خواهد خورد .

مهندس یزدی زاده با تاکید بر تامین منافع متقابل شرکت های معدنی و ذوب آهن اصفهان گفت : خوشبختانه شرکت های معدنی که سنگ آهن ذوب آهن اصفهان را تامین می کنند ، برای افزایش تعامل با این شرکت اراده و اشتیاق لازم را دارند .

وی ابراز امیدواری نمود که برگزاری نشست های مستمر بین ذوب آهن اصفهان و شرکت های معدنی ، منجر به همکاری های بلند مدت   و افزایش تعامل گردد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه