شمانیوز

با کسب رتبه اول در نظر سنجی مردمی«جشنواره ملی برند محبوب مصرف کنندگان»؛

بیمه ایران در ششمین «جشنواره ملی برند محبوب مصرف کنندگان» که حاصل نظرسنجی گسترده مردمی از بیش از 2 میلیون و 540 هزار تن از هموطنان بود، به عنوان محبوب ترین برند ایرانی در گروه بانک و بیمه حائز رتبه نخست و کسب تندیس زرین برند محبوب ایرانی شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه ایران، در این جشنواره که با حضور 3601 برند ایرانی از جمع ‌فعالان اقتصادی و بازرگانی و بر اساس نظر سنجی و آرای 2 میلیون و 543 هزار و 943 نفر از ‌هموطنان برگزار شد، شرکت سهامی بیمه ایران در گروه اصلی بانک و بیمه و در هر سه زیر رشته تعریف شده برای صنعت بیمه (بیمه بدنه، بیمه ‌شخص ثالث و بیمه عمر و سرمایه گذاری) حائز رتبه اول و کسب تندیس زرین برند محبوب ایرانی شد.

نظر سنجی ششمین دوره جشنواره ملی برند محبوب مصرف کنندگان طی 4 ماه در سال 1398 برگزار شد. در این نظرسنجی از مدل مبتنی بر نظرسنجی گسترده مردمی برای شناسایی میزان هواداری مصرف کنندگان در هر یک از گروههای کالا و خدمات استفاده شد تا ضمن ایجاد زمینه مشارکت گسترده مصرف کنندگان، ارزیابی قابل اعتمادی از طیف گسترده برندهای فعال در گروههای مختلف کالا و خدمات به دست آید.

 در این جشنواره به منظور تقدیر از تلاش فعالان صنعتی و بازرگانی ایرانی، برند ایرانی دارای بالاترین رای به عنوان محبوب ترین برند ایرانی حائز تندیس زرین برند محبوب ایرانی و به شرط حضور حداقل 5 برند ایرانی در گروه، برند ایرانی دوم گروه، حائز تندیس سیمین برند محبوب ایرانی شد. گزارش کامل جشنواره ششم در سایت ‌irantopbrands.org‌ قابل مشاهده است .

جشنواره برند محبوب به عنوان گسترده ترین نظرسنجی مردم در زمینه محبوبیت برندها، بستری برای شناسایی برندهای محبوب مردم فراهم کرده است تا ضمن شناسایی برندهای خوشنام ایرانی توسط مردم، زمینه تقدیر از این برندهای خوشنام و معتبر را فراهم آورد. بدیهی است برندهای محبوب منتخب مردم، جایزه اصلی خود را از دست مصرف کنندگان دریافت می نمایند و این بزرگترین افتخاری است که یک برند می تواند در بازار کسب نماید. از سوی دیگر این رویداد به دنبال شکل دهی به جامعه هواداران برندهای ایرانی است تا با تعیین میزان توصیه گری برندهای فعال در بازار، زمینه مناسبی را برای کمک به تصمیم گیری خرید مصرف کنندگان فراهم آورد.


 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه