شمانیوز

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به همراه ۴ شرکت تابعه و ۱۴ شرکت دانش بنیان و فناور در هفتمین نمایشگاه و جشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی (Rinotex 2019) حضور دارد .

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از ایدرونیوز: از آنجائیکه رفع نیاز های فناورانه شرکت های صنعتی با تکیه بر توانمندی های شرکت های دانش بنیان و فناور از اهداف رینوتکس ۲۱۰۹ اعلام شده ، سازمان گسترش ضمن حضور فعال در این نمایشگاه تلاش کرده است در راستای بهم رسانی کسب و کارها ، شرکت های فناور و دانش بنیان را در این نمایشگاه همراه خود کند.

بر این اساس ایدرو در فضای اختصاصی خود در این نمایشگاه فعالیت ها و نیازمند های فناورانه برخی شرکت های تابعه خود و همچنین برخی شرکت های صنعتی و فناور توانمند مرتبط با حوزه های صنعتی را به نمایش گذاشته است .

نمایشگاه و جشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی از امروز ۱۳ تا ۱۷ آبان جاری در محل نمایشگاه بین‌المللی تبریز دایر خواهد بود.

این نمایشگاه و جشنواره از ۱۷ زون تخصصی تشکیل شده که شامل موضوعاتی چون نوآوری و فناوری های کشاورزی و محیط زیست ، نوآوری و فناوری‌های انرژی ، نوآوری و فناوری نفت، گاز و پتروشیمی ، نوآوری و فناوری‌های آب ، نوآوری و فناوری‌های مهندسی پزشکی، نوآوری و فناوری های علوم شناختی و همگرا ، نوآوری و فناوری های نانو ، نوآوری و فناوری های اطلاعات و ارتباطات است.

نمایشگاه و جشنواره بین‎المللی نوآوری و فناوری ربع رشیدی با عنوان رینوتکس، در آبان ماه هر سال و با حضور تعداد زیادی از شرکت‎های بزرگ داخلی و خارجی از کشورهای مختلف در محل دایمی نمایشگاه‎های بین‎المللی تبریز برگزار می‎شود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه