شمانیوز

مجمع عمومی عادی سالیانه (نوبت دوم) مؤسسه اعتباری ملل منتهی به 29 اسفند 1397 روز یکشنبه مورخ 12 آبان ماه 98 در محل هتل همای تهران برگزار شد.

به گزارش شمانیوز  به نقل از روابط عمومی مؤسسه اعتباری ملل؛ مجمع عمومی عادی موسسه اعتباری ملل (نوبت دوم) منتهی به 29 اسفند 1397 روز یکشنبه 12 آبان با حضور بیش از ٧٢درصد سهام داران مؤسسه اعتباری ملل وکلایا نمایندگان قانونی آنان با ذکر آیاتی از کلام الله مجید در محل هتل همای تهران واقع در خیابان خدامی آغاز وپس از طی تشریفات و اطمینان از حصول به حد نصاب قانونی نایب رئیس هیئت مدیره جناب آقای رسولی ریاست مجمع را بر عهده گرفتند و آقایان محمد عطاران و مصطفی زاده باقر به عنوان نظار و آقای مهدی ابهری به عنوان منشی مجمع از بین سهامداران انتخاب شدند و با حضور مدیر عامل محترم و قائم مقام ایشان و همچنین نماینده محترم سازمان بورس و اوراق بهادار و نماینده محترم بازرس قانونی در جایگاه رسمیت جلسه توسط ریاست مجمع اعلام گردید. 

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین سید امین جوادی مدیر عامل مؤسسه اعتباری ملل با ایراد سخنانی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد سال مالی منتهی به پایان سال ١٣٩٧نمایی کلی از برنامه های آتی مؤسسه و شرکتهای وابسته را برای سهامداران گرامی تشریح نمودند و سپس آقای محمدرضا مروجی بعد از قرائت گزارش هیئت مدیره درخصوص وضعیت عملکرد سال 97 این مؤسسه به مجمع صاحبان سهام مطالبی را بیان نمودند.

جناب آقای رضایی، بازرس و نماینده حسابرس قانونی؛ گزارش حسابرسی سال 97 13 مؤسسه را قرائت و مدیران موسسه درباره بندهایی از گزارش توضیحاتی را به سهامداران حاضر ارائه نمودند.

در ادامه جلسه مدیرعامل و قائم مقام ایشان به سوالات سهامداران محترم پیرامون صورت های مالی پاسخ های لازم را ارائه نمودند و پس از آن صورت های مالی سال مالی ١٣٩٧مورد تصویب قرار گرفت،

 روزنامه کثیر الانتشار دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه رسمی تعیین و انتخاب بازرس قانونی به جلسه بعدی موکول گردید.

جلسه در ساعت ١٤ با ذکر صلوات خاتمه یافت.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه